SİYASET
Giriş Tarihi : 10-08-2021 19:59   Güncelleme : 10-08-2021 20:03

Adana Büyükşehir Belediyesi'nin Ülkücü düşmanlığı devam ediyor

CHP’li Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar göreve geldiği günden bugüne belediye bünyesinde başlattığı haksız bir şekilde işten çıkarmaları sürdürüyor. Karalar'ın tek hedefi Ülkücü çalışanları yok etmek.

Adana Büyükşehir Belediyesi'nin Ülkücü düşmanlığı devam ediyor

Seçim öncesi her fırsatta iş, emek, özgürlük ve insan hakları gibi söylemlerle yaptığı siyaseti unutan CHP’li Zeydan Karalar ideolojik gerekçelerle insanların ekmeğiyle oynamaya devam ediyor. 

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin çeşitli kademelerinde görev yapan binlerce insanı sebepsiz yere topluca işten çıkaran CHP’li Adana Büyükşehir Belediyesi yönetimi işten çıkarmalarda taktik değiştirdi.

 

CHP’li yönetim artık Adanalının büyük tepkisine neden olan belediye personelini toplu işten çıkarmanın yerine tek tek işten çıkarmaya başladı.

 

Bu durumun ilk mağdurlarından biri de Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi personeli Tuğçe İspaha oldu.

 

Daha önceki toplu işten çıkarmalarda eşi Yusuf Bozkurt İspaha’nın belediyedeki görevi sonlandırılan Tuğçe İspaha, Sosyal Güvenlik Kurumdan aldığı mesajla işine son verildiğini öğrendi.

 

Tuğçe İspaha’nın yıllardır Milliyetçi-Ülkücü Hareket’in çeşitli kademelerinde görev yapmış şuanda da gazetemiz Türkgün’ün Adana Bölge Temsilcisi olan İbrahim İspaha’nın gelini olması nedeniyle CHP’li yönetimin siyasi sebeplerle Ülkücüleri işten çıkarmaya dur durak bilmeden devam edeceğini gösterdi.

 

Daha önceki işten çıkarmaları skandal ifadelerle savunan Zeydan Karalar’ın yeni işten çıkarmalar hakkındaki düşünceleri merak konusu.