SİYASET
Giriş Tarihi : 06-10-2021 13:21   Güncelleme : 06-10-2021 13:44

Akşener gerekirse bölücülerle kahvaltı edermiş!!

İP Genel Başkanı Meral Akşener iktidar ve rant uğruna çıldırmış bir vaziyete geldi. Geçtiğimiz gün PKK ve unsurları hakkında nokta ifadelerde bulunan MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin PKK'nın bilinen türleri ve türevleri hakkında yapmış olduğu açıklamaları yine terör muhafazası ile savunmaya kalktı.

Akşener gerekirse bölücülerle kahvaltı edermiş!!

GEREKİRSE KEBAPÇILARLA (BÖLÜCÜLERLE) KAHVALTI YAPARIM 

Geçtiğimiz gün partisinin grup toplantısında bu memleketin ve milletin işsizlik ve açlığında teröre yardım ve yataklık eden kebapçılarında payı vardır dedi. Her konuşma sonrası ifadeleri kendine uygun ve ittifak yandaşlarına yaranmak için uygulayan Akşener ise bugün tam anlamıyla cehaletin kurbanı oldu. Söz konusu konuşmadan cımbızla kebapçı lafını alan Akşener ise kürsüğe bir kebapçı çıkararak şirin gözükme çabalarına girdi. Ama vatandaş kesin bir cizgi ile MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin kebapçı sözüğle ne anlatmak istediğini öğrenmiş oldu. Akşener ise bölücülerle bile kahvaltı yaparıma karşılık gelecek sözleri nedeniyle iyice terör yanlılığı ile suçlandı. 

PEKİ KİM BU KEBAPÇILAR VE AKŞENER'İN ZORUNA GİDEN NE 

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin kebapçı sözü sonrası Milliyetçi-Ülkücü camia anında bir reaksiyon göstererek söz konusu kebapçıların kim olduğunu sosyal medyada vurgularken Akşener'in ne kadar bu kadar sinirlendiği ortaya çıktı. Örneğin konu ile ilgili bir paylaşımda bulunan MHP Genel Başkan yardımcısı İzzet Ulvi Yönter kebapçı karın kim olduklarını gösteren bir paylaşımda bulundu. Benzer bir paylaşımda Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkan Ahmet Yiğit Yıldırım'dan geldi. Kim bu kebapçılar derken kebapçı zihniyetij terör örgütü PKK ve siyasi ayağı HDP'fen başkası olmadığı açıkça görüldü. Özellikle resimlerde ,

Selahattin Demirtaş, Ertuğrul Kürkçü, Sırrı Sakık, Gülten Kaçamak, Büşra Ersanlı gibi HDP/PKK isimleri ile MHP Lideri Bahçeli'nin kimleri işaret ettiği anlaşıldı.

İP Genel Başkanı Akşener'in ise ittifak ortağı HDP'ye karşı yapılan bu konuşmaya sinirlendiği ve savunma pozisyonuna geçtiği açıkça belli oldu. Vatandaş ve Miiliyetçi-Ülkücü Camia ise Akşener'in bu tutumunu acınası buldu.