SİYASET
Giriş Tarihi : 31-05-2021 22:24   Güncelleme : 31-05-2021 23:02

Akşener'den sahte esnaf numarası

İP Genel Başkanı Akşener Hatay'da esnaf ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında esnafa sorular yönelten Akşener esnafın cevapları sonrası umduğunu bulamadı.

Akşener'den sahte esnaf numarası

iP'LİLER TEZGAHLADI 

CHP'Lİ ESNAF KILIĞINA BÜRÜNDÜ 

ESNAF GERÇEKLERİ ANLATTI 

İP Genel Başkanı Meral Akşener Hatay,ın Kırıkhan İlçesinde bir kuyumcu esnafınını dükkanına uğradı esnafa sorular yönelten Akşener esnafın cevapları karşısında istediği tepkiyi alamadı. 

ÇOK ŞÜKÜR 

Esnafa durumunu soran Akşener,  kuyumcu dükkanı sahibi esnafın,  çok şükür halimiz iyi Rabbim devletime zeval vermesin calışıp gidiyoruz cevaplarını aldıktan sonra konuşacak kelime bulamadı ve imdadına sahte esnaf kığında bir CHP Gençlik kolu üyesi yetişti.

SAHTE ESNAF GERÇEKTE CHP GENÇLİK KOLU ÜYESİ 

Akşener,in dükkan sahibi ile olan diyaloğundan sonra tezgahın arkasına geçen CHP Gençlik kolu üyesi provakatif söylemlere başlayarak devlet ve hükümet  aleyhine konuşmalara başladı. İşlerden ve ekonomiden bir haber olduğu anlaşılan CHP'li provakatifin gerçek yüzünü Esnaf ortaya çıkardı. Esnaf karşısında sus pus kalan Akşener provakatifin devreye girmesiyle sahte reklam numarasına devam etti . 

GERÇEĞİ DÜKKAN SAHİBİ ORTAYA ÇIKARDI 

CHP,li provakatifin dozu iyice arttırması ve Akşener' in reklamına katkı yapmasına algıcı medya tarafından da servis edildi. Ziyaretin detaylarını anlatan dükkan sahibi ' bu kişi Akşener'den önce dükkana girdi onun gelmesiyle tezgahın arkasına yanaştı ve sanki esnafmış bizdenmış gibi kendisini gösterince bizden olmadığını belirttik ve kimliğini söyledi. 

 

SÖZ KONUSU PROVOKATİF REKLAMIN YAŞANDIĞI ANLARIN GÖRÜNTÜSÜ

<>