SİYASET
Giriş Tarihi : 16-09-2021 18:54   Güncelleme : 16-09-2021 18:57

ASIL SEN HADDİNİ BİL VAHAP SEÇER

CHP'nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'in geçtiğimiz gün yapmış olduğu kahvehane ziyareti gündeme bomba gibi oturdu. Geçtiğimiz aylarda haksız ve hukuksuz işten çıkarma eylemleri ile gündeme gelen CHP'li Başkan Vahap Seçer'in bu kez hedefinde kahve eşrafı vardı.

ASIL SEN HADDİNİ BİL VAHAP SEÇER

CHP'nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer halka olan kötü davranışları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Önce belediye çalışanlarını bağlı oldukları vakıflar vb sebepler dolayısıyla bahane üreterek haksız, hukuksuz ve tazminatsız bir şekikde işten çıkaran Vahap Seçer bu kezde bir kahvehane ziyareti sırasında da halka yapmış olduğu konuşmalar ile gündeme geldi.
HALKIN İLGİSİNE ÇEKEMEDİ HALKA SATAŞTI 
Vahap Seçer'in geçtiğimiz gün yapmış olduğu kahvehane ziyareti gündeme oturdu. Kahvehane ziyareti sırasında Seçer konuşmaları videoya alınırken halka yapmış olduğu konuşmalar ile adeta gündeme bomba gibi düştü. Belediye çalışanlarına yapmış olduğu hakaretler ve işten çıkarmalar sonrası Mersin halkının tepkisini çeken Vahap Seçer bu tepkinin intikamını kahvehane ziyareti sırasında almaya çalıştı. Yeterli ilgiyi göremeyen Vahap Seçer önce kendi halinde oturan vatandaşa sessiz olun çıkışında bulunurken daha sonrasında oyun oynayan vatandaşlara oyun oynamayı bırakın   diyerek tepkisini gösterdi. Seçer bununlada yetinmeyerek daha sert bir dile büründü. 
 
ASIL SEN HADDİNİ BİL VAHAP SEÇER 
Vahap Seçer'in kahvehane ziyareti sırasında halka yapmış olduğu konuşmalar adeta halktan koptuğunun göstergesi olarak belirtildi. Seçer kahve eşrafına herkes haddini bilsin belediye başkanı ayağınıza kadar geldi buraya gelip dinleyin ifadeleri ile kendini halktan üstün gördüğünü kanıtladı. İzlenen  görüntüler sonrası  Seçer iyice halk düşmanı ve halktan kopmuş bir başkan olarak yorumlandı.