SPOR
Giriş Tarihi : 27-02-2021 23:13   Güncelleme : 27-02-2021 23:50

Avni Yıldırım ringe çıkıyor... Maça saatler kaldı

Ve beklenen an geldi... Avni Yıldırım, Türkiye saatiyle 28 Şubat Pazar gününün ilk saatlerinde saat 03:00'te Canelo Alvarez ile Dünya Şampiyonluk maçına çıkacak. Türk boks tarihi adına da büyük önem taşıyan maç hangi kanalda, detaylar haberimizde...

Avni Yıldırım ringe çıkıyor... Maça saatler kaldı

Toplamda 247 ülkede canlı yayınlanacak müsabakada Avni Yıldırım ilk Dünya Şampiyonluğunu kazanmak için ABD'nin Hard Rock stadyumunda süper star Canelo Alvarez ile ringe çıkacak.

ÜLKEM İÇİN 

Avni Yıldırım büyük maç için iddialı olduğunu söylerken Canelo ile birebir mücadele edip ülkeme kemeri getireceğim ifadelerinde bulundu. Promotörü Ahmet Öner ve antrenörü Chavez ile yoğun bir kamp programı geçiren Avni, maça full motive olduğunu ifade etti. 

4 AYRI SİKLET 

Meksikalı Canelo Alvarez ise 4 ayrı sıklette Dünya Şampiyonu olup büyük bir rekora imza attı. Canelo bu maçınıda kazanıp yakaladığı yenilmezlik ivmesini sürdürmenin peşinde. Boks otoriteleri tarafından favori gözüken Canelo bir süre sonra bu sikletide bitirip 5. siklet ünvanını gözüne dikti. İlerleyen yıllarda Canelo'nun hafif ağır siker şampiyonluğunu hedeflediği ifade edildi.  

MAÇ HANGİ KANALDA VE SAAT KAÇTA 

Büyük heyecana sahne olacak süper orta siklet şampiyonluk maçı ABD'nin Hard Rock stadyumunda gerçekleşecek. Peki Türkiye bu maçı nerden takip edebilecek. Avni ve Canelo arasındaki şampiyonluk maçı 28 Şubat gecesi 03.00 da S- Sport ekranlarından canlı yayınlanacak.