GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-03-2021 13:37   Güncelleme : 28-03-2021 13:50

Bunlar da CHP’nin ATM memurları

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde, CHP Gençlik Kolları Başkanı Musa Gül’ün belediyede “büro elemanı” olarak istihdam edildiği, Gül'ün 2 sene boyunca işe gitmeden maaş aldığı ortaya çıktı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından soruşturma izni verilen raporda, Gecekondu ve Sosyal Konutlar Müdürlüğü'nde görevli görünen Musa Gül’ün 2 yıl 1 ay 10 gün boyunca işe gitmediği tespit edildi.

Bunlar da CHP’nin ATM memurları

Sabah Gazetesi'nde yer alani  Muhammed UZUN mzalı habere göre; CHP'de bankamatik memurları bitmek bilmiyor. Antalya'nın Muratpaşa Belediyesi'nde büro elemanı olarak istihdam edilen CHP Gençlik Kolları Başkanı Musa Gül'ün kadrolu bankamatikçi olduğu ortaya çıktı.

Muratpaşa Belediyesi'nin Gecekondu ve Sosyal Konutlar Müdürlüğü'nde kadrosu bulunan Gül'ün 2 sene boyunca işe gitmeden, her ay 4 bin 700 TL maaş aldığı bildirildi. İlçe gençlik kolları başkanıyken belediyede işe yerleştirilip maaşa bağlanan Gül'ün sosyal medya paylaşımları ise lüks yaşamını ele verdi.

2 SENE BELEDİYENİN KAPISINDAN GEÇMEDİ

Antalya'nın Muratpaşa Belediyesi ile ilgili yürütülen müfettiş raporu, çarpıcı bir gerçeği gözler önüne serdi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından soruşturma izni verilen raporda, Muratpaşa Belediyesi'nde CHP Gençlik Kolları Başkanı Musa Gül'ün işe gitmeden maaş aldığı belirtildi.

Bir süre önce gençlik kolları başkanlığını devreden Gül'ün, Gecekondu ve Sosyal Konutlar Müdürlüğü'nde görevli göründüğü ancak 2 yıl 1 ay 10 gün boyunca işe gelmediği tespit edildi.