GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-04-2021 20:29   Güncelleme : 22-04-2021 20:44

Çamlıyayla Ülkü Ocakları'ndan Nutuk paylaşımı

Mersin'in Çamlıyayla İlçesinde bulunan Çamlıyayla Ülkü Ocakları Facebook hesabından bir paylaşım yaparak CHP'nin Nutuk söylemlerine tepkide bulundu.

Çamlıyayla Ülkü Ocakları'ndan Nutuk paylaşımı

CHP'nin Muğla teşkilatı bir basın toplantısı düzenleyerek Nutuk'taki Ülkü Ocakları logosunun siyaset amaçlı olduğunu vurguladı. Önceki yıl Nutuk dağıtımına karşı çıkan CHP Nutuk’tan nemalanmaya başladı. Söz konusu basın açıklamasını CHP adına Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe yaparken bir Ülkü Ocakları Vakfının Nutuk'taki logosunun siyaset amaçlı olduğunu savunarak Nutuk'u siyaset malzemesi yaptı. 

CHP' nin söz konusu Nutuk basın toplantısına ait görsel

UMARIZ HAİNLERLE İŞBİRLİĞİNE SON VERİRLER 

Çamlıyayla Ülkü Ocakları ise Facebook hesabından bir açıklama yayınlayarak söz konusu açıklamaya tepki gösterdi. Yapılan paylaşımda, 

Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ahlaksız siyaset malzemesi yapılmasına müsaade etmeyeceğiz.

Çamlıyayla Ülkü Ocakları olarak Ülkü Ocakları Genel Merkezimiz tarafından hazırlanan Çocuklar için NUTUK'u sokak sokak dağıtmaya devam ediyoruz.

Şuursuz Kılıçdaroğlu ve çakma Atatürkçü tayfasına da birer nutuk hediye etmek isteriz. Umarız biraz feyz alırlar, hainlerlerle işbirliğine son verirler. açıklamalarına yer verildi. 

Çamlıyayla Ülkü Ocakları'na ait paylaşım