GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-03-2021 12:51   Güncelleme : 26-03-2021 13:57

Cevap ver Suat Başaran...

CIA ve FETÖ’nün karanlık adamı Enver Altaylı’nın kadim dostu, Almanya şansölyesi Angela Merkel’in has adamı Suat Başaran, aldığın emir ve talimatları yerine getiremediğin yani “Milliyetçi-Ülkücü Hareketi” parçalamayı başaramadığın için partimize ve ülküdaşlarımıza saldırdığını çok iyi biliyoruz. Şimdi sana soruyor, adam gibi yanıt bekliyoruz!

Cevap ver Suat Başaran...

BU SORULARA CEVAP VER BAKALIM SUAT BAŞARAN!

- MHP’yi bölüp parçalamak için kimlerden talimat aldın, kimlerle anlaştın?

- Almanya’da hangi devlet yetkilileriyle ve neyi görüştün?

- Alman istihbaratı ile bağlantın nedir? Hangi emir ve talimatlar alıyorsun?

- Her fırsatta Cumhur İttifakı’na saldıran sen, Almanya şansölyesi Merkel’den ne talep ettin?

- Bir yazında Ozan Arif Şirin’le tanışmanı şöyle anlatıyorsun; “Onunla ilk kez 90 yılında Almanya’da tanıştım. Enver Altaylı’nın işlettiği cafede…” İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun dayısı, CIA destekli FETÖ’nün Karanlık İstihbarat adamı Enver Altaylı ile bu samimiyetin nereden ileri geliyor? Yoksa FETÖ ve Alman makamlarının talimatları sana Enver Altaylı üzerinden mi geliyor?

-FETÖ’ye karşı tavır alamamanın ardından yoksa Enver Altaylı ve FETÖ bağlantılarının mı var?

- HDP’nin oylarıyla bugün Başkanlık koltuğunda oturan Mansur Yavaş’tan aldığın para karşılığında ne yapacaktın?

- Atila Kaya ve Harun Öztürk'ün yanı sıra ev arkadaşlığı yaptığın Alperen Ocakları Kurucu Genel Başkanı Servet Avcı'yla  birlikte “Türk Milliyetçiliği ve Ülkücülüğü” yorumlama kisvesi altında Milliyetçi Ülkücü Hareketle ilgili hangi karanlık işlerin hesabını yapmaya çalışıyorsunuz?

- Ankara Kent Konseyi Başkanı ve Alperen Ocakları Eski Genel Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Servet Avcı, Başkan Özel Kalem Müdürü Yüksel Arslan ile birlikte belediyede çalışan MHP'ye gönül bağı ile bağlı Ülkücülere karşı yürütülen baskı, sindirme, yıldırma ve algı operasyonları ile Ülkücülerden intikam alma peşinde dolanmıyor musunuz?

- MHP'ye ve Ülkücü Harekete bu kadar saldıran Almanya seni neden bu kadar destekliyor?

- BBP'nin kuruluş aşamasında MHP'de kaldığın halde BBP'li şahıslar ile ilişkini sürdürerek alttan alta hangi fitnenin hesabını yaptın?

- MHP'de bulunduğunuz her dönemde "Fitne" ile anılan sizlerin “Kendinizi hareketin hafızası-Beyni” olarak lanse ederek Milliyetçi Ülkücü Harekette Hafıza bulanıklığına sebep olmaya çalışmanızdaki karanlık hesabınız nedir?

- MHP üzerine kapalı kapılar ardında yaptığınız karanlık hesapları aktif hale getirebilmek için Mansur Yavaş ve Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden maddi ve lojistik kar sağlama amacında mısınız?

- Ülkü Ocakları Genel Başkanı olduğunuz dönemde ekibinizde bulunan, ev arkadaşlığı da yaptığınız ve geçmişte Yeniçağ Gazetesinde köşe yazarlığı da yapan gerçek adı Cemal Fedakar olan ancak adını ve soyadını değiştirerek Adnan İslamoğulları olan kişi ile 40 Ambar sitesi üzerinden asimetrik bir oyun mu hedeflemektesiniz?