SİYASET
Giriş Tarihi : 29-08-2021 16:54   Güncelleme : 29-08-2021 17:06

CHP Gençlik kollarından skandal bir yanıltma daha

CHP Gençlik Kolları'nın Kemal Kılıçdaroğlu için hazırladıkları "Sevgi, bazıları için 17 harflidir adlı videoda yer alan görüntülerin bazı Samsunspor'lu taraftarlara ait olduğu ve izinsiz konu dışı kullanıldığı belirlendi.

CHP Gençlik kollarından skandal bir yanıltma daha

CHP Gençlik Kollarından üşengeçlik ve hırsızlık içeren bir paylaşım geldi. Söz konusu paylaşımda yer alan Sevgi bazıları için 17 harflidir isimli paylaşımda videonun içinde yer alan bazı görüntülerim izinsiz ve konu dışı kullanıldığı belirlendi.

Konu ile ilgili muhataplar ise Samsunspor taraftarları oldu. Söz konusu paylaşımda CHP'nin görüntülerini izinsiz kullandığı ve bilgile i alınmadan paylaşım yapıldıkları ifade edildi.

İŞTE O İFADELER 

9 yıl önce Samsunspor'a olan sevgimiz den dolayı ( dikkatinizi çekerim reklam değil) doğaçlama gelişen röportajı kırpıp, keserek bizleri siyasetin içine çekmeyin. Biz esnafız lütfen bu paylaşımı kaldırın. Bizlerden izin alınmamıştr dava açma hakkımız vardır. Hiç gerek yok ifadelerinde bulunuldu. 

YAlAN SİYASETE VATANDAŞI ALET ETMEYİN 

Konu ile ilgili söz konusu paylaşıma çok sayıda tepki gelirken CHP Gençlik Kolların'ın videoyu kaldırıp kaldıramayacağı veya herhangi bir açıklama yapıp yapmayacağı merak konusu. Vatandaş yalan siyaset ve algı operasyonundan baktığını belirterek tepkilerini dile getirdi.