SİYASET
Giriş Tarihi : 21-10-2021 13:28   Güncelleme : 21-10-2021 13:47

CHP İl Başkanından skandal itiraf oğlu PKK üyeliğinden tutuklu çıktı

CHP İL Başkanı ittifakın iç yüzünde yer alan bir gerçeği oğlu üzerinden itiraf etti. Halkı gördüğü gerçek kendi ağızlarından kabak gibi ortaya çıktı. CHP Şırnak İl Başkanı Cangir Bilin, oğlunun terör örgütü PKK soruşturması kapsamında Şırnak cezaevinde tutuklu olduğunu itiraf etti.

CHP İl Başkanından skandal itiraf oğlu PKK üyeliğinden tutuklu çıktı

CHP ŞIRNAK İL BAŞKANI OĞLUNUN PKK TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYELİĞİNDEN TUTUKLU OLDUĞUNU AÇIKLADI 

CHP'nin Şırnak İl Başkanı Cangir Bil geçtiğimiz günlerde özel haber sitelerinden birine röportaj verdi. Devletin operasyonları ile bitme noktasına gelen terörün Şırnak'tada kararlılıkla yürütüldüğü bilinirken Cangir Bil hakkındaki bir gerçeği itiraf etti.

PKK TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYELİĞİNDEN TUTUKLANDI

CHP Şırnak İl Başkanı Cangir Bilin’in oğlunun, iddiaya göre terör örgütü PKK soruşturması kapsamında gözaltına alınarak Şırnak Cezaevine gönderildiği öğrenildi.  iddiaların ardından röportaj veren Bil ise,

"Evet oğlumun davası hala daha devam ediyor. Henüz kesin bir yargıya kavuşmuş değil. Şu an Şırnak cezaevinde tutuklu.” ifadelerini kullandı."

CHP TABANI VE YÖNETİMİNDE DAHA KAÇ TERÖR ÜYESİ MENSUBU VAR 

Ortaya çıkan PKK gerçeği sonrası ve başta CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu olmak üzere Parti'nin üst düzey yöneticileri ve Belediye başkanlarının dahil PKK desteği söylemleri ve korumacı politikalarının nedenleri bir bir ortaya çıkarken Parti'nin terör partisi olma yolunda ilerlediği vatandaşlar tarafından bir kez daha tekrarlandı. Bir taraftanda CHP'nin iktidar ve rant uğruna Atatürk tarafından ilkelenen 6 ok sembollerinin dışına çıkıldığı ve terk edildiği yorumları yapıldı.