SİYASET
Giriş Tarihi : 09-07-2021 23:18   Güncelleme : 23-07-2021 17:26

CHP'li Belediye Başkanı mı yoksa maganda mı?

Giresun'un Eynesil İlçesinde Park bakımsız' diyen kadını CHP'li Başkan Ahmet Latif Karadeniz'in adamları dövdü. Latif'in Belediye başkanlığını unutup magandalığa dönüştüğü gözler önüne serildi.

CHP'li Belediye Başkanı mı yoksa maganda mı?

MAFYA BABALARINDAN FARKSIZ BELEDİYE BAŞKANI 

Giresun'un Eynesil ilçesinde Belediye Başkanının yanındaki adamlar tarafından darp edildiğini iddia eden kadın şikayette bulundu. CHP'li Eynesil Belediye Başkanı Ahmet Latif Karadeniz ise, kadına kimsenin vurmadığını arbede sırasında düşmüş, bir yerlere çarpmış olabileceğini iddia etti. Darp edilen kadın, 'Beni nasıl bu hale getirdilerse cezalarını çekmelerini istiyorum. Bu kadar vicdansızlık olur mu? Eşinin, çocuklarının yanında oğlumu darp edip beni de bu hale getirdiler.' şeklinde konuştu.

İddiaları reddeden Latif'in suçusuzluğunu ispat edip edemeyeceği gerçekleştirilecek soruşturma sonrasında ortaya çıkacak.

Ülfet Dikici yaşadığını iddia ettiği olayı şu ifadelerle anlattı:

Parka gitmiştik parkın pis olması nedeniyle belediye görevlileri çağırdık. Belediye başkanı ve yanındakiler parka geldi Orada belediye başkanının yanındaki bir kişi oğlum Yasin Dikici'ye karşında başkan var düzgün otur şeklinde uyarıda bulundu. Bunun üzerine oğlum da "Oturmasının senden mi öğreneceğim" cevabını verdi..

BELEDİYE BAŞKANININ YANINDA GERÇEKLEŞTİ"

Bunun üzerine belediye başkanının yanında bulunanlar oğluma saldırdı. On kişi oğlumu darp etmeye başladı. Yanımızda gelinim vardı ona da yumrukla vurdular. Bu durumu görünce ben de araya girdim ayırmaya çalıştım ama kim vurduysa beni de bu hale getirdiler. Bütün bu yaşananlar da belediye başkanının yanında gerçekleşti..