GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-10-2021 19:04   Güncelleme : 17-10-2021 19:48

CHP'li Kadıköy Belediyesi'nden PKK derneklerine tam destek

Kadıköy Belediyesi, belediyeye ait konferans salonunda adı olan SGDF tam açılımıyla Sosyalist Gençlik Dernekleri Fedarasyonu'na sözde suruç şehitleri dedikleri PKK leşleri için anma programı dolayasıyla konferans salonunu verdi.

CHP'li Kadıköy Belediyesi'nden PKK derneklerine tam destek

MİLLETE AİT DEVLETİN MALINDA VATAN HAİNLERİNİN İŞİ NE? 

Sözde gençlik federasyonu olarak örgütlenen ama asıl amacı PKK ve siyasi kanadı HDP'ye hizmet etmek ve  adam yetiştirmek olan SGDF örgütü sözde Suruç şehitleri olan vatan hainleri için anma programı düzenledi söz konusu anma etkinliği  için Kadıköy Belediyesi konferans salonunu verdi. Neredeyse her örgüte ve devlet düşmanına lojistik destek ve finansman sağlayan belediye hainlikte pes dedirtti.

SGDF DENEN PKK ÖRGÜTÜNE YAKINDAN BAKALIM 

Her paylaşımında ve etkinliğinde PKK terör örgütü, HDP, Demirtaş ve bebek katili terörist başı Öcalan için destek ve kampanya paylaşımları yapan, bölücü politikalar benimseyen SGDF örgütü hainlikte sınır tanımıyor.

Özellikle son zamanlarda yayınladıkları paylaşımlar incelendiğinde 

"10. genel kurulumuzu başarıyla tamamladık. 

suruç şehitlerimiz başta olmak üzere, devrim ve sosyalizm şehitlerimizin izinden yürüyerek gençliği özgürlüğün safında örgütleyecek ve faşizmi yeneceğiz yaşasın özgürlük, yaşasın sosyalizm 

Eşitlik, adalet ve özgürlük hedefiyle halkların birleşik mücadelesinin örgütlenmesinde kazanılmış bir mevzi olan HDP 9 yaşında!

Gençliği HDP’de örgütleyecek, HDP’yi savunacak ve birleşik direnişimizi zaferle taçlandıracağız.

gibi ifadelerle eşitlik özgürlük adı altında ayrımcılık, faşistlik ve terör propagandası yürütüyor."

ifadeleri ile terör propagandasını yaymaya devam etti.