TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 08-06-2021 15:43   Güncelleme : 08-06-2021 16:03

Çorum Ülkü Ocakları'ndan 3D Yazıcı

Çorum Ülkü Ocakları Başkanı Orhan Tosik, bir süredir üzerinde çalıştıkları 3D yazıcı projesini Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım'a sunarak projeyle ilgili bilgi verdi.

Çorum Ülkü Ocakları'ndan 3D Yazıcı

Çorum Ülkü Ocakları, bir süredir üzerinde çalıştıkları 3D Yazıcıyı, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’ı ziyaret ederek tanıttı.

YILDIRIM: ÇALIŞMALARIMIZI BÜTÜN HIZIYLA SÜRDÜRÜYORUZ

Çorum Ülkü Ocakları’nın yaptığı çalışmayı beğendiğini ifade eden Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, “2023 Lider Ülke Türkiye vizyonuna yakışır bir Türk Gençliği için çalışmalarımızı bütün hızıyla sürdürüyoruz. Bilimde, kültürde, teknikte, sanat da kısa hayatın her alanında Ülkücü Türk Gençliği öncü olmalıdır ve inanıyoruz ki olacaktır” dedi.  

GENEL BAŞKAN YILDIRIM’A TEŞEKKÜR

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezinin bilgi ve teknolojide açtığı çığırın il ocaklar tarafından dikkatle takip edildiğini kaydeden Çorum Ülkü Ocakları Başkanı Orhan Tosik, "Bu konuda bizlere yeni ufuklar çizen başta Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım ve Genel Merkez yönetimine teşekkürü bir borç biliyoruz" dedi.
Ülkü Ocaklarının bilimde, teknolojide, eğitimde Türk gençliğine rol model olacağını vurgulayan Başkan Tosik, “Genel Başkanımızın takdir ve talimatlarıyla çalışmalarına ara vermeden devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.