GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-03-2021 16:19   Güncelleme : 12-03-2021 16:28

Fahrettin Altun'dan Bahçeli'nin İletişim Fakültesi çağrısına destek

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, MHP lideri Bahçeli'nin gençlere "üniversite tercihlerinde iletişim fakültelerini dikkate almaları" çağrısına ilişkin 'medyanın önemli bir bölümünün 5. kol faaliyeti yürüttüğünü belirterek "Devlet Bahçeli’ye bu anlamlı çağrısından dolayı şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.  

Fahrettin Altun'dan Bahçeli'nin İletişim Fakültesi çağrısına destek

MHP Lideri Devlet Bahçeli, dün twitter hesabından yaptığı gençlere İletişim Fakültesi çağrısında bulunarak şu ifadeleri kullanmıştı;  paylaşımda ''Medyayı kuşatma altına almış, yabancı ve yozlaşmış ideolojilere saplanmış gazeteci ve yorumculardan Türkiye’yi arındırmak amacıyla, milli ve şuurlu vatansever gençlerimizi üniversite tercihlerinde İletişim Fakültelerini dikkate almalarının milli bir görev olduğuna inanıyorum.''

ALTUN: 5. KOL FAALİYETİ YÜRÜTÜLÜYOR

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya hesabından, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin gençlere yönelik bu çağrısına destek verdi. 

Medyanın önemli bir bölümünün Türkiye'nin menfaatlerine karşı  5. kol faaliyeti yürüttüğünü öne süren Altun, Bahçeli'ye 'bu anlamlı çağrısından dolayı şükranlarını sunduklarını' söyledi.

Altun, şu ifadeleri kullandı: 

“Ülkemizin menfaatlerine karşı medyanın önemli bir bölümü 5. kol faaliyeti yürütüyor. Yalanlar üzerine inşa ettikleri gündemlerini hakikatin sesiyle buluşturmalıyız.

Bu medya kuşatmasını da kırmak ve sadece ülkemizde değil tüm dünyada hakikatin sesini yükseltmek için sürdürdüğümüz iletişim seferberliğinde hepimize büyük sorumluluk düşüyor. Ülkemizin her bir ferdinin bu mücadeleye omuz vereceğine yürekten inanıyorum.

İletişim Başkanlığı olarak ülkemizin haklı davasını dünyaya anlatma mücadelemizde İletişim Fakülteleri de önemli paydaşlarımız arasında yer alıyor. İletişim Fakültesi hocalarımızı, öğrencilerimizi ve tüm gençlerimizi Türkiye’nin iletişimini birlikte yapmaya davet ediyorum.”