GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-08-2021 22:13   Güncelleme : 20-08-2021 17:53

Genel Başkan Yıldırım: Kampanyamız başarıyla sonuçlandı

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım sosyal medya hesabından MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin talimatlarıyla afetzedeler için başlatılan yardım kampanyasına ilişkin açıklamalarda bulundu. Yıldırım kampanyanın başarıyla sonuçlandığını açıkladı.

Genel Başkan Yıldırım: Kampanyamız başarıyla sonuçlandı

İŞTE ÜLKÜ OCAKLARI EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI GENEL BAŞKANI AHMET YİĞİT YILDIRIM'IN AÇIKLAMALARI

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi'nin, yangınlarda hayvanları telef olan yangınzedelerimiz için başlattığı "5 Keçi, 5 Koyun, 2 Düve" yardım kampanyası başarılı bir şekilde yürütülmüştür.

Bugün itibarıyla sonlanan kampanyamızda 16 Ağustos 2021 Pazartesi günü yapılacak son dağıtımla hedeflediğimiz sayıya ulaşmış bulunacağız ve kalan maddi yardım miktarını yangınzedelere ulaştırılmak üzere AFAD'a devredeceğiz.

Bu vesileyle kampanya kapsamında; 1032'si koyun, 882'si keçi olmak üzere toplam 1914 küçükbaş hayvan ile 108 büyükbaş hayvan, afetzedelere ulaşmış olacaktır.

Kampanyamıza desteklerini esirgemeyen başta Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi olmak üzere; MHP İl-İlçe teşkilâtlarımızdan, MHP'li Belediyelerimizden, Ülkü Ocakları İl-İlçe teşkilâtlarımızdan ve yardımları ile destek olan herkesten Cenab-ı Allah razı olsun.