SİYASET
Giriş Tarihi : 31-08-2021 19:45   Güncelleme : 01-09-2021 15:53

Genel Başkan Yıldırım'dan Akşener'e sert tepki

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarla eleştiri oklarının hedefi olan İP Genel Başkanı Meral Akşener'e çarpıcı şekilde cevap verdi.

Genel Başkan Yıldırım'dan Akşener'e sert tepki

İŞTE ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI AHMET YİĞİT YILDIRIM'IN AÇIKLAMALARI

Ermenisi'nden Rumu'na selam gönderen, terörist Pervin Buldan ile fidan diken, Demirtaş’a methiyeler düzen, İstanbul’a hizmet değil eziyet getiren Makarios Ekrem’i, cihan padişahı Fatih Sultan Mehmet Han’a benzetmek nasıl bir akıl tutulmasıdır?

Ekrem İmamoğlu’na oy vermeyen İstanbulluları Bizans’a benzetme gaflet ve dalaletine düşen Meral Akşener; bu çirkin söz ve benzetmesiyle kimin ayrımcı bir dile sahip olduğunu, insanları nasıl ötekileştirdiğini, kaos ve kargaşadan beslendiğini en bariz şekilde ortaya koymuştur. 

Teröristlerle yol yürüyüp kahvaltı planları yapanlar, ecdat kanıyla sulanan vatanımızı bölmek isteyenler, Peygamber övgüsüne mazhar olmuş, çağ açıp çağ kapatarak tarihin akışını değiştirmiş hakanımızı ağızlarına alamazlar, Ülkücü-Milliyetçi Hareket tokat gibi yüzlerine çarpar.