KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 03-03-2021 23:15   Güncelleme : 15-03-2021 23:10

Genel Başkan Yıldırım'dan Şuşa çağrısı

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, sosyal medya hesabından paylaştığı videoyla Şuşa Üzeyir Hacıbeyli okul projesine destek veren MHP lideri Devlet Bahçeli'ye, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev'e teşekkür ederek, ülkücüleri okulun harcına katkıda bulunmaya davet etti.

Genel Başkan Yıldırım'dan Şuşa çağrısı

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, sosyal medya hesabından yayınladığı video mesajıyla Şuşa Üzeyir Hacıbeyli okul projesinde desteğini esirgemeyenlere teşekkür etti.

Genel Başkan Yıldırım, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı;

"Bir millet iki devlet şiarıyla hareket etitğimiz kardeş ülke Azerbaycan'ın Karabağ zaferi sonrasında Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey'in talimatlarıyla yapılacak okul projesi için çalışmalara başlamış bulunuyoruz. Türk Dünyası için önemli bir bölge olan Şuşa'da yapacağımız okul, Azenbaycan Milli Marşı'nın ve Çırpınırdı Karadeniz'in bestecisi Şuşa doğumlu Üzeyir Hacı Beyli'nin ismi verilecektir. Bu okulun harcına katkıda bulunmaya bütün ülküdaşlarımı davet ediyorum.  Bu tarihi projede ülkü ocaklarını görevlendiren ve kampanyamıza ilk kakıyı sağlayan, projemizin banisi Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendiye ülkü Türk Gençliği adına minnet ve şükranlarımı sunarım. Müsadeleri ve destekleri için de Cumuhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev'e teşekkür ederim."