GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-12-2021 11:06   Güncelleme : 07-12-2021 11:40

Genel Başkanı Yıldırım'dan Alkutay ailesine baş sağlığı ziyareti

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım Ülkü Ocakları Döşemealtı İlçe yöneticisi Hayriye Aylin Alkutay'ın eski eşi tarafından öldürülmesi sonucu sosyal medya hesabından taziye mesajı yayınladı.

Genel Başkanı Yıldırım'dan Alkutay ailesine baş sağlığı ziyareti

İŞTE ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI AHMET YİĞİT YILDIRIM'IN AÇIKLAMALARI

Bugün aldığımız kahredici bir haberde, Ülkü Ocakları Antalya-Döşemealtı yöneticimiz Hayriye #AylinAlkutay kardeşimizin eski eşi olan cani tarafından maalesef hayattan koparıldığını öğrendik. 

 Gencecik bir kadının daha yaşam hakkı elinden alınmış, yüce Allah’ın bir emanetine daha hıyanet edilmiş, bir gül daha dalından koparılmıştır.

Genç kardeşimizin, teşkilatımızın da bir mensubu olması acımızı daha da katlamıştır.

 Psikopatlara, cani ruhlulara, eli kanlı canavarlara, gözü dönmüş manyaklara hak ettikleri cezalar verilmeli, günyüzü gösterilmemelidir. Gerekçesi ne olursa olsun insan hayatına kast eden caniler cezalandırılmadan bizlere rahat uyku olmayacaktır.

Bu alçakça gerçekleştirilen olay bizi derinden üzmüştür. Bu vesileyle hayatını kaybeden kardeşimiz Hayriye #AylinAlkutay’a Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve teşkilatımıza başsağlığı diliyorum. Ruhu şad, mekanı cennet olsun.