SİYASET
Giriş Tarihi : 09-01-2022 14:31   Güncelleme : 09-01-2022 14:37

HDPKK'lı Semra Güzel, kamplarda terörist sevgilisi şehirde vekil

HDP vekili Semra Güzel'in 29 Nisan 2017 tarihinde TSK'nın, Adıyaman kırsalında düzenlediği operasyonda öldürülen PKK'lı terörist Volkan Bora ile çekilmiş samimi fotoğraflarını paylaştı. Güzel'in, 'Değer Ailesi' kontenjanından vekil yapıldığını belirten Bozkurt, "Bora isimli teröristin üzerinden çıkan fotoğraflarda, Bora ile Güzel’in Irak'ın kuzeyindeki terör kamplarında çekilmiş samimi pozları vardı. Yani fotoğrafların bize anlattığına göre, PKK’lı terörist Bora ile Güzel sevgiliydi."

HDPKK'lı Semra Güzel,  kamplarda terörist sevgilisi şehirde vekil

PKK KAMPLARINDAN MECLİSE İŞTE TERÖRİS VEKİL SEMRA GÜZEL VE HDPKK GERÇEĞİ 

Adıyaman kırsalında Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından 29 Nisan 2017'de düzenlenen operasyonda öldürülen terör örgütü PKK mensubu Koçero Meleti kod adlı Volkan Bora'nın, HDP vekili Semra Güzel ile yakın ilişkisini gösteren fotoğraflar ortaya çıktı. 

HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'in terör kampından Meclis'e uzanan yolculuğunu terörist sevgilisine borçlu olduğu ortaya çıktı.

2017'deki operasyonda ölü olarak ele geçirilen teröristin üzerinden çıkan fotoğraflarda Güzel'in Koçero Meleti kod adlı terörist Volkan Bora ile samimi pozlar verdiği görülüyor. 

KAMPLARDA ETKİLİ TÖRERİST SEMRA GÜZEL 

Güzel'in terör geçmişi bununla da sınırlı kalmamış. Fotoğraflarda bir teröristi sağlık kontrolünden geçirdiği görülen Güzel'in terör kampında aktif olduğu anlaşılıyor. 

PKK'LI SEVGİLİSİ SAYESİNDE VEKİL OLDU 

Semra Güzel'in HDP listelerinden Meclis'e girmesi terör örgütünün "DEĞER AİLESİ" kuralları sayesinde oluyor. Yani ölen teröristlerin ailelerine bir nevi kıyak yapmak anlamına geliyor.