GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-08-2021 17:20   Güncelleme : 21-08-2021 17:20

Her gün bir yalanları ortaya çıkıyor!

İP İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, Bakırköy’de saldırıya uğramış, çok geçmeden saldırgan yakalanmıştı. Saldırgan S.O., emniyetteki ifadesinde İP hayranı olduğunu ancak Kavuncu’yu hakkında çıkan FETÖCÜ iddiaları üzerine yumrukladığını söylediği belirtildi. Böylece yalancının mumu yatsıya kalmadan ortaya çıkmış, İP’in bir tiyatrosu daha ifşa olmuş oldu.

Her gün bir yalanları ortaya çıkıyor!

İp İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’ya yumruk attığı belirlenen S.O.’nun emniyetteki ifadesi bir algı operasyonunu daha ifşa etti. S.O. emniyetteki ifadesinde 15 Temmuz darbe girişiminde FETÖCÜLERE karşı mücadele ettiğini ve İyi Partiye sempati duyduğunu belirterek, "Buğra Kavuncu isimli şahsın Ümit Özdağ tarafından FETÖCÜLÜKLE suçlanmasıyla ve bunun basına düşmesiyle birlikte tüm FÖTECÜLERE olduğu gibi Buğra Kavuncu’ya karşı da antipatim oluştu" dediği öğrenildi.

İP, TİYATROYA DOYMUYOR

Sürekli algı oyunlarıyla kamuoyunu yanılttığı gözlenen İP’in, mağdur vatandaş diye kamuoyuna sunduğu kişilerin ya parti mensubu olduğu ya da yanlış yönlendirildiği ortaya çıkmıştı. Son zamanlarda artan bu algı operasyonuna önceki gün İstanbul’da bir yeni eklenmiş, Ümit Özdağ tarafından FETÖCÜ olmakla suçlanan İP İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu bir kişinin yumruklu saldırısına uğramıştı. Saldırı Hersonrası Meral Akşener, Kemal Kılıçdaroğlu ve bazı tabela partileri olaya tepki göstermişti. Ancak çok geçmeden bunun da bir algı operasyonu olduğu saldırganın emniyet ifadesinde ortaya çıktı.