GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-08-2021 18:39   Güncelleme : 18-08-2021 18:50

İBB'den hayvan katilamı " Korkunç Manzara"

CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait barınakta terkedilmiş on binlerce hayvan cesedi bulundu. Çevre sakinleri tarafından dayanılmaz koku ile bulunan hayvan mezarlığı görenlerin dilinin tutulmasına neden oldu. İBB tarafından Hayvanların böyle bir caniliğe terk edilmesi insanlara olan hizmetinden sorgulanmasına yol açtı.

İBB'den hayvan katilamı

CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait hayvan barınağı yakınlarında siyah poşetlerle yakılmış on binlerce hayvan cesedi bulundu. Hayvanların çürüyen kokusu vatandaşım kokuyu takip etmesiyle bulundu. Korkunç Manzara kısa sürede sosyal medyada yüzbinlerce kişinin tepkisine yol açtı. Konu ile ilgili açıklama bekleyen vatandaşlar ve yetkiler tepkilerini İBB'ye sosyal medyada gösterdi. 

İBB VAHŞETİN HESABINI NASIL VERECEK 

İBB'ye ait hayvan barınağında bulunan toplu  hayvan mezarlığı için tepkiler büyümeye devam ediyor. On binlerce masum kedi, köpek ve çeşitli hayvanların yakılarak çürümeye bırakılması tepkilerin büyümesine sebep oldu. Hayvanların hakları ve hayatları hiç edilerek yapılan bu katliam zinciri vatandaşların tepkileri ile tüm ülkeye yayılmaya devam ediyor. Yapılan bu katliamın sorumluluğu ve sorumluları için yapılacak olan açıklamalarda İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun nasıl savunma yalacağı ise merak konusu olmaya başladı.