SİYASET
Giriş Tarihi : 08-03-2021 10:36   Güncelleme : 08-03-2021 12:10

İmamoğlu, Kandil Sözcüsü Pervin Buldan ve Akşener'in kadınlar gününü kutladı

Ekrem İmamoğlu 8 Mart Dünya kadınlar gününde her fırsatta Kandil sözcülüğü yapan HDP milletvekili Pervin Buldan ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in kadınlar gününü kutladı.

İmamoğlu, Kandil Sözcüsü Pervin Buldan ve Akşener'in kadınlar gününü kutladı

Ekrem İmamoğlu twitter hesabından yaptığı paylaşımda Kandil sözcüsü Pervin Buldan ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in kadınlar gününü kutladı. İmamoğlu paylaşımında; 

İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener  ve HDP Eş Genel Başkanı Sayın Pervin Buldan'ın nezdinde tüm kadın siyasetçilerin ve Türkiye genelindeki kadın belediye başkanı mevkidaşlarımın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlarım.

ŞEHİT KATİLLERİ YERİNE ŞEHİT ANALARIMIZ VE ŞEHİT  KADINLARIMIZ VAR

İmamoğlu'nun paylaşımının  ardından tepkiler çığ gibi gelmeye başladı. Paylaşımın altına tepkilerini yazan vatandaşlar yazıklar olsun, şehit katilileinimi kutluyorsun, şehit analarımız var, kahraman şehit kadınlarımız var diyerek İmamoğlu'nu topa tutarken show çabalarının boşa olduğu söylendi.

İŞTE TEPKİ ÇEKEN BAZI TWEETLER

TEPKİLERE NEDEN OLAN PERVİN BULDAN KİMDİR

Pervin Buldan siyaset ortamında HDP Başkanlı ve milletvekilliği yaparken, sosyal medya ve arka tarafta Kandil ve PKK sözcülüğü ile gündeme gelmektedir. Kapaitılması gündemde olan HDP'de PKK ile bağımız yok desede hergün yeni bir olay meydan gelmektedir. İşte bu yapının başını çeken Pervin Buldan PKK sözcülüğü ve bebek katili Abdullah Öcalan'ın savunuculuğunu yapmıştır.

İŞTE PERVİN BULDAN'A AİT PAYLAŞIMLAR

- Pervin Buldan Kandil paylaşımı

- Her Fısatta PKK'nın kurucusu Abdullah Öcalan sanuvuculuğu ve paylaşımı

- HDP'lilerin PKK kapmını ziyaretleri Pervin Buldan, Sırrı Süreyya Önder aynı karede

- Pervin Buldan'ın PKK'nın dağ kampını ziyareti.