SİYASET
Giriş Tarihi : 14-08-2021 12:28   Güncelleme : 14-08-2021 12:43

İP ve Akşener'in tiyatro oyunları bitmiyor

İP Genel Başkanı Meral Akşener geçtiğimiz günlerde Erzurum'a ziyarette bulundu. Akşener'in Erzurum ziyareti sırasında ortaya çıkan 16 yaşındaki genç açız, kötüyüz cümleleri ile konuşma yapınca algıcı medyada Akşener'i duygulandıran genç, bizi utandırdın replikleri ile olayı servis etmişti. Gerçekler çok başka çıktı. Bir tiyatro oyunu ve kara propaganda daha teşhis edildi.

İP ve Akşener'in tiyatro oyunları bitmiyor

İP heyeti ve Meral Akşener geçtiğimiz günlerde Erzurum'un Horasan İlçesinde ziyarette bulundu. Yine her ziyaret sırasında olduğu gibi umulmadık bir anda ortaya biri çıktı ve açız lügatını devreye soktu. Bu kez kimlik ne bir sahte esnaf, ne bir işçi, nede bir çiftçiydi yalan senaryonun bu kez rol modeli bir genç oldu. 

Akşener'in karşısına çıkan sözde genç Bir gencin "Ben 18 yaşında ne olacağım? Geceleri uyuyamıyorum" demesi Akşener'i duygulandırdı, "Bu yaşında öyle şeyler söyledin ki, benim yaşımdaki herkesi utandırdın. Sizlere nasıl kıydık" dedi. ifadeleri günlerce algıcı medyada servis edildi.

GENÇ KARSLI ÇIKTI İYİ PARTİ TEŞKİLATI OLAYI ORGANİZE ETTİ 

Akşener'in bir oyunu daha ortaya çıktı. Akşener'in Erzurum'da karşısına çıkan gencin aslında İYİ Parti Kars teşkilatı tarafında Erzurum'a getirldiği belirlendi. Gencin babasını bulan A Haber ekibi gerçekleri birde babasından dinledi. Olayın boyutunun çok farklı olduğu burda ortaya çıktı. Sosyal medyadan yoğun tepkiler gelirken Akşener'in sıradaki rol modelinin ne olacağı ise merak konusu oldu.

 

Gencin babası ise olayın iç yüzü hakkında şu ifadelerde bulundu, Çocuğuma ben gitme dedim. Günlük çalışıyorum, günlük yiyorum. Allah'ın verdiğine şükürler olsun. Bazı insanların yanlış yerlere çekmesi insanın biraz midesini bulandırıyor ve insanı üzüyor." dedi.

Tepkiler çığ gibi büyümeye devam ediyor.