GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-09-2021 14:34   Güncelleme : 03-09-2021 14:45

"İP'liler beni tehdit ediyor"

"Hudut Namustur" pankartı asan gençlerden olan Ahmet Çakmak, o pankartı kendisine İP İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'nun astırdığını söyledi. Çakmak, "Bana bu pankartı Buğra Kavuncu astırdı. Yanındakiler para ve başka şeyler vadettiler" dedi. Sosyal medyadan yaptığı açıklama sonrası Ülkü Ocakları tarafından alıkonulduğu iddia edilen Çakmak, kendisini İyi Partililerin tehdit ettiğini açıkladı. Bu açıklama sonrası Ülkü Ocaklarına saldıran troller yine suspus oldu.

İstanbul'un çeşitli noktalarına, 'Hudut Namustur' yazılı pankart astıktan sonra gözaltına alınan 6 üniversiteli genç, yurt dışına çıkış yasağı konularak serbest bırakılmıştı. O gençlerden Ahmet Çakmak, Twitter hesabından (twitter.com/verackmk) konuyla ilgili bir video yayınladı..

“PANKARTI BUĞRA KAVUNCU ASTIRDI”

O pankartı kendisine İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'nun astırdığını iddia eden Çakmak, Kavuncu'nun yanındaki kişilerin kendisine para ve başka şeyler vadettiğini öne sürdü.

ALIKONULDUĞU İDDİA EDİLDİ

Paylaştığı videodan sonra Çakmak'ın alıkonulduğu ve tehdit edildiği yönünde iddialar ortaya atıldı.

Twitter'dan bir paylaşım daha yapan Çakmak "Sosyal medya trolleri benim tehdit edildiğimi yazıyor evet iyi partili trolleri tarafından tehdit ediliyorum ama fark etmez biz buradayız" açıklamasında bulundu.