GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-06-2021 15:12   Güncelleme : 20-06-2021 22:05

İstanbul Üniversitesi mezunlarından Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım'a ziyaret

İstanbul Üniversitesi Mezunları, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım'ı ziyaret etti. Mezunlarla birlikte öğle yemeği de yiyen Yıldırım, ziyaretçileriyle yakından ilgilendi. Mezunlar, Genel Başkanı Yıldırım'a İstanbul Üniversitesi ülkücülerinin simgesi haline gelen ''Bayraklı Bahçe'' namı diğer Havuzlu Bahçenin resmini hediye etti.

İstanbul Üniversitesi mezunlarından Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım'a ziyaret

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yııldırım  İstanbul Üniversitesi mezunları ile öğle yemeğinde bir araya geldi. Yemeğe, Ülkü Ocakları Teşkilat Başkanı Ömer Şanlı ve Genel Başkan Yardımcısı Deniz Güzelay da eşlik etti.  

Yemeğin ardından uzun süre ziyaretçileriyle sohbet eden Genel Başkan Yıldırım, Ülkü Ocakları'nın son dönemde yaptığı çalışmalarla ilgili bilgi verdi. 
Ziyaretçiler, özellikle Odak2023 başta olmak üzere Ülkü Ocakları'nın son dönemde Türk Gençliği için ortaya koyduğu ve basında da büyük ses getiren projeleri yakından takip ettikleri belirterek emeği geçen herkese şükranlarını sunduklarını ifade etti.


 

MEZUNLARDAN SİMGESEL HEDİYE

İstanbul Üniversitesi mezunları, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım'a İstanbul Üniversitesi Ülkücülerinin simgesi haline gelen ''Bayraklı Bahçe'' namı diğer Havuzlu Bahçenin resmini hediye etti.