GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-10-2021 15:12   Güncelleme : 13-10-2021 17:32

Kamu-Sen'deki temizlikten rahatsız olmuş...

Türk Milliyetçilerinin oluşturduğu ve Türkiye’nin en güzide kurumlarının başında gelen Türkiye Kamu Sen-Türk Eğitim Sen ve bağlı diğer sendikalardaki kriptolara karşı yapılan temizlik operasyonu, her yıl bir parti değiştiren İsmail Koncuk’u rahatsız etti.

Kamu-Sen'deki temizlikten rahatsız olmuş...

Türkiye’nin en büyük ve saygın STK’ların başında gelen Türkiye Kamu Sen-Türk Eğitim Sen’de kriptoculara yönelik başlayan temizlik operasyonu, siyasetin bukalemunu diye anılan İsmail Koncuk’u rahatsız etti. Koncuk’un hiçbir bağının kalmadığı sendikayla ilgili fitne içerikli açıklama yapması büyük tepki topladı.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yapan siyasetin Koncuk, temizlik operasyonundan duyduğu rahatsızlığı ve endişeyi dile getirdi. Önümüzdeki dönemde sendikalarda yapılacak seçimlere de değinen İsmail Koncuk, hayali senaryolar kurarak akil adam rolüne büründü. 

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YÜKSELDİ

Birçok soyal medya kullanıcısı İsmail Koncuk’a tepki gösterirken, “Sen bizi satıp giden adamsın. Davaya ihanet eden adamsın. Bizle ne bağın kaldı. Sen işine bak” ifadeleri kullanılması dikkat çekti.

Bir başka sosyal medya kullanıcısının ise “Sen her yıl bir parti değiştiriyorsun. Konsomatrisler bile senin kadar masa değiştirmiyor” paylaşımı ise beğeni topladı.