GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-01-2022 20:22   Güncelleme : 19-01-2022 20:32

Karne Hediyeleri Ülkü Ocakları'ndan

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı yarıyıl tatiline giren öğrenciler için elli bin adet Odak2023 hediye edileceğini paylaşırken konu ile ilgili paylaşımda Ülkü Ocakları Eğitim Ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım'dan geldi.

Karne Hediyeleri Ülkü Ocakları'ndan

İŞTE ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI AHMET YİĞİT YILDIRIM'IN PAYLAŞIMI 

KARNE HEDİYELERİ ÜLKÜ OCAKLARINDAN 

 

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, yarıyıl tatilinde takdir ve teşekkür alan öğrencilere müjde verdi. Yıldırım, öğrencilere karne hediyesi olarak yapay zekâ teknolojisiyle hazırlanan Anlayarak Hızlı Okuma Yazılımı Odak2023’ü hediye edeceklerini duyurdu. 

 

“LİDERİMİZ SAYIN DEVLET BAHÇELİ BEYEFENDİ ÖNDERLİĞİNDE”

 

Yarıyıl tatiline az bir süre kala takdir ve teşekkür alan öğrencilere karne hediyesi olarak Ülkü Ocakları olarak 50 bin adet Odak2023 dağıtacaklarını belirten Genel Başkan Yıldırım: ‘’Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi adına Türk gençliğine karne hediyesi olarak Odak2023 dağıtacağız. Gençlerimiz karne hediyelerini kendilerine en yakın Ülkü Ocaklarına giderek temin edebilirler’’ dedi. 

ODAK2023 NEDİR?

Odak2023 ile ilgili bilgi veren Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım: ‘’Odak2023, okuma hızını artıran odaklanma seviyelerini yükselten ve Türk gençliğine sınavlarında başarı sağlayan yapay zeka teknolojisi ile üretilmiş bir eğitim programıdır’’ ifadelerini kullandı. 

Odak 2023 kullanan öğrencilerin derslerinde, lise ve üniversiteye giriş sınavlarında üstün başarı sağladıklarını dile getiren Başkan Yıldırım, gençlerden bu sene de büyük başarılar beklediklerini belirtti.