MAGAZİN
Giriş Tarihi : 25-11-2020 10:19   Güncelleme : 25-11-2020 10:19

KENAN IŞIK'TAN HABER VAR: SANDALYEDE OTURUYOR, VÜCUDUNU KONTROL EDİYOR

2014 yılında geçirdiği rahatsızlık nedeniyle yıllardır yoğun bakımda ve bilinci kapalı şekilde yaşam savaşı veren sanatçı Kenan Işık'ın sağlık durumunda çok kritik bir gelişmenin olduğu öğrenildi. Işık'ın eşinin aktardığı bilgiye göre, ünlü sanatçı sandalyede oturuyor, vücudunu kontrol ediyor, gözleriyle iletişim kurabiliyor.

KENAN IŞIK'TAN HABER VAR: SANDALYEDE OTURUYOR, VÜCUDUNU KONTROL EDİYOR

HABERİ EŞİ VERDİ

Altı yıldan fazladır yoğun bakımda olan ve bilinci kapalı olarak tedavisine devam edilen sanatçı Kenan Işıkn tedavisinde başarı elde edildiği ve artık önceki safhanın çok ilerisinde olunduğunu duyuran eşi Beril Işık güzel haberi verdi. Habere göre Işık artık iletişim kurabiliyor. Uzun süre yardım almadan sandalyede oturabiliyor.

"GÖZLERİYLE KONUŞUYOR"

"Kenan Bey söylenenleri duyuyor. Gözleri ile konuşuyor. Fakat tepki veremiyor henüz. Yoğun bir biçimde fizyoterapi ve ergoterapi tedavisi görüyor. Bakışlarıyla etrafındakileri takip edebiliyor. Artık gözleriyle iletişim kurabiliyor. Tekerlekli sandalyesinde bazen tüm gün oturuyor. Vücudunu artık bütünüyle kendisi tutabiliyor, dik durabiliyor. Daha önce bunların hiçbirini yapamıyordu."