MAGAZİN
Giriş Tarihi : 23-11-2020 21:55   Güncelleme : 23-11-2020 21:55

MasterChef Uğur Neden Diskalifiye Oldu

Yarışmada uzun bir yol kat ederek başarı elde eden Uğur Yılmaz, yıllar önce sosyal medya hesabından paylaştığı gönderiler ortaya çıkınca yarışmadan diskalifiye edildi. Peki, Masterchef Uğur Yılmaz'ın diskalifiyesi için Acun Ilıcalı ne dedi? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler MasterChef Uğur, elenmesinin ardından araştırılan isim oldu. TV8 ekranlarında yayınlanan ve ilgi gören MasterChef Türkiye'nin bu sezonki yarışmacılarından olan Uğur'un geçmişte yaptığı paylaşımlara Acun Ilıcalı kayıtsız kalmadı. Ünlü televizyoncu MasterChef Uğur'un yarışmayla olan ilişkisinin bittiğini açıkladı. Twitter hesabından açıklama yapan Ilıcalı, yarışmacının terbiye sınırlarını aştığını söyledi. Acun Ilıcalı Twitter'dan şunları açıkladı; Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının sosyal medyada kullandığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımları nedeniyle Masterchef yarışmasıyla ilişiği kesilmiştir. Acun Ilıcalı, Twitter hesabından Masterchef yarışmacısı Uğur Yılmaz Deniz'in geçmişte attığı tweetler nedeniyle yarışmadan diskalifiye edildiğini açıkladı. İzleyiciler Masterchef Uğur'un geçmişte attığı tweetleri merak ederken dün de eleme gecesi heyecanı yaşandı. Masterchef Uğur son eleme turunda yer aldı fakat yarışmadan Ayyüce elendi. Başı kapalı kadınlara hakaret eden Uğur Yılmaz, Acun Ilıcalı, Ali Koç, Aziz Yıldırım gibi isimlere de hakaret etti.

MasterChef Uğur Neden Diskalifiye Oldu

Yarışmada uzun bir yol kat ederek başarı elde eden Uğur Yılmaz, yıllar önce sosyal medya hesabından paylaştığı gönderiler ortaya çıkınca yarışmadan diskalifiye edildi. Peki, Masterchef Uğur Yılmaz'ın diskalifiyesi için Acun Ilıcalı ne dedi? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

MasterChef Uğur, elenmesinin ardından araştırılan isim oldu. TV8 ekranlarında yayınlanan ve ilgi gören MasterChef Türkiye'nin bu sezonki yarışmacılarından olan Uğur'un geçmişte yaptığı paylaşımlara Acun Ilıcalı kayıtsız kalmadı. Ünlü televizyoncu MasterChef Uğur'un yarışmayla olan ilişkisinin bittiğini açıkladı. Twitter hesabından açıklama yapan Ilıcalı, yarışmacının terbiye sınırlarını aştığını söyledi.

Acun Ilıcalı Twitter'dan şunları açıkladı;
Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının sosyal medyada kullandığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımları nedeniyle Masterchef yarışmasıyla ilişiği kesilmiştir.

Acun Ilıcalı, Twitter hesabından Masterchef yarışmacısı Uğur Yılmaz Deniz'in geçmişte attığı tweetler nedeniyle yarışmadan diskalifiye edildiğini açıkladı. İzleyiciler Masterchef Uğur'un geçmişte attığı tweetleri merak ederken dün de eleme gecesi heyecanı yaşandı. Masterchef Uğur son eleme turunda yer aldı fakat yarışmadan Ayyüce elendi. Başı kapalı kadınlara hakaret eden Uğur Yılmaz, Acun Ilıcalı, Ali Koç, Aziz Yıldırım gibi isimlere de hakaret etti.