SİYASET
Giriş Tarihi : 07-10-2021 10:11   Güncelleme : 07-10-2021 10:34

Meral’in Kebapçısına Şikayet Yağıyor Akşener bu konuya bir el atacak mı?

İP Genel Başkanı Akşener'in kebapçısına şikayet yağıyor. Geçtiğimiz günlerde partisinin grup toplantısında kürsüsüne çıkardığı kebapçının restoranına şikayetler yapan Meral Akşener'in konuyla ilgili sorgulama ve düşünülmesine devam ediliyor.

Meral’in Kebapçısına Şikayet Yağıyor Akşener bu konuya bir el atacak mı?

KEBAPÇININ HİZMETİ SINIFTA KALDI AMA O SİYASET PEŞİNDE 

Geçtiğimiz günlerde MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin PKK terör örgütünün siyasi ayağı olan HDP ve yöneticilerini kastederek bu ülkede kebapçılar olmasa yoksulluk ve işsizlik olmaz cümleleri sonrası İP Genel Başkanı Meral Akşener're sözde ittifak ortakları olan HDP/PKK,ya şirin gözükmek adınada kürsüsüne kebapçı çıkarmış ve sempatik tavırlar sergileme yoluna gitmişti. 

Akşener'in kürsüye çıkardığı kebapçının ise kebaptan anlamadığı ortaya çıktı. Çünkü konu ile alakalı yapılan aramalarda kebapçının hizmet ve lezzet yönünden yoğun şikayet altında olduğu belirlendi.

İŞTE KEBAPÇIYA GELEN ŞİKAYETLER 

Çeşitli hizmet sınıflandırmaları dan kalan kebapçının yemek içlerinden çıkan istemsiz maddeler, lavabo temizliği gibi konularda sınıfta kaldığı belirtildi. 

Kebapçıya gelen vatandaşların özellikle yakındığı konular ise yemeklerin sıcaklığı hizmette güler yüz yerine zorla ve kaba tavırların sıklığı dolayasıyla yoğun şikayetlerin geldiği belirtildi.

Söz konusu şikayetlere aldırış etmeyen Akşener'in kebapçısı işi yerine siyaset yapmayı tercih ederken kebapçılığı övdüğü konuşma akıllara geldi. Kebapçılık lezzetli bir meslek olabilir ama vatandaşlar bu kebapçının bir daha kebap yapmamasını tavsiye etti.