SİYASET
Giriş Tarihi : 16-02-2022 22:15   Güncelleme : 16-02-2022 22:15

MHP Geleneksel Belediye Başkanları Toplantısı Tarihi Belli Oldu!

MHP Geleneksel Belediye Başkanları Toplantısı  Tarihi Belli Oldu!


MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, 
"Geleneksel Belediye Başkanları Toplantısı” nın 25-26-27 Mart 2022 tarihlerinde Antalya/Belek Sueno Hotel’de yapılacağını duyurdu... 

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz şu ifadelere yer verdi;

"Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’in teşrifleriyle gerçekleşecek olan toplantımızda ülke gündeminin yanı sıra 2019 Yerel seçimlerinden bugüne geçen 3 yıllık sürede belediyelerimizin performans ve hedefleri değerlendirilecektir.

Bu vesileyle siz değerli Belediye Başkanlarımızın üç yıllık gerçekleşmeleri ve son iki yıla dair hedeflerinizi ihtiva eden bir rapor hazırlayarak toplantıda yanınızda bulundurmanızı rica eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim."

 

Milliyetçi Hareket Partisi “Geleneksel Belediye Başkanları Toplantısı” 25-26-27 Mart 2022 tarihlerinde Antalya/Belek Sueno Hotel’de yapılacaktır.

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’in teşrifleriyle gerçekleşecek olan toplantımızda ülke gündeminin yanı sıra 2019 Yerel seçimlerinden bugüne geçen 3 yıllık sürede belediyelerimizin performans ve hedefleri değerlendirilecektir.

Bu vesileyle siz değerli Belediye Başkanlarımızın üç yıllık gerçekleşmeleri ve son iki yıla dair hedeflerinizi ihtiva eden bir rapor hazırlayarak toplantıda yanınızda bulundurmanızı rica eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.