SİYASET
Giriş Tarihi : 22-06-2021 14:39   Güncelleme : 22-06-2021 14:45

MHP İl Başkanları online eğitim programı başladı

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin talimatları ile başlayan MHP İl Başkanları Eğitim Programı 21-25 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Eğitim programına 81 il katılım sağlayacak.

MHP İl Başkanları online eğitim programı başladı

 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi Parti İçi Eğitim, Siyaset ve Liderlik Okulu bünyesinde uzaktan eğitim sistemi üzerinden il başkanları eğitim programı başladı.

MHP Lideri Devlet BAHÇELİ talimat ve destekleriyle başlatılan il başkanları eğitim programı 21–25 Haziran 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Eğitim programı 21 Haziran Pazartesi günü 81 İl başkanın tamamının katılımıyla başladı.

Açılış konuşmasını Parti İçi Eğitim, Siyaset ve Liderlik Okulundan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Filiz Kılıç gerçekleştirdi. Akabinde MHP’nin kuruluşu ve teşkilatlanması konulu ilk ders Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. E. Semih Yalçın tarafından verildi. Eğitim kapsamında; Türk Tipi Başkanlık Modeli, Türk Milliyetçiliği, Türkiye’de Seçimler, Türk Dünyası, Temel Hukuk, Türk Dış Politikası, Etkili İletişim, Liderlik ve Sosyal Medya konularında dersler verilecektir. Eğitim çalışmalarımız genişleyerek ve yoğun bir şekilde devam edecektir.