SİYASET
Giriş Tarihi : 24-06-2021 14:40   Güncelleme : 24-06-2021 14:48

MHP' li Yalçın: MHP ve Ülkücü Hareket Türk toplumunu kucaklayan sigortadır

MHP Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. HDP ve terör sevicilere seslenen Yalçın: HDP’li Pervin Buldan, İzmir saldırısı ile ilgili MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin katil ile dil birliği yaptığını ve katliamı açıkça üstlendiğini iddia ediyor. PKK muhibbi, buna senin saçlarında raks eden Kandil bitleri bile güler. dedi.

MHP' li Yalçın: MHP ve Ülkücü Hareket Türk toplumunu kucaklayan sigortadır

İŞTE MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SEMİH YALÇIN'IN AÇIKLAMALARI

Sayın Devlet Bahçeli son açıklamasında şer cephesinin ipliğini pazara çıkarmakla kalmadı. Bunların amaçlarına ulaşmak için kullanmayacakları sapık yöntem, başvurmayacakları iğrenç yol, denemeyecekleri çirkin provokasyon olmadığını da ortaya koydu. Boşuna çabalamayın; Türk milleti olgundur ve feraset sahibidir, bu ucuz tezgâhlara kolunu kaptırmaz. Kaşınmaya ve deşilmeye çalışılan hassasiyetlerini ayrılık pazarına düşürmez.

HDP’li Pervin Buldan, İzmir saldırısı ile ilgili MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin katil ile dil birliği yaptığını ve katliamı açıkça üstlendiğini iddia ediyor. PKK muhibbi, buna senin saçlarında raks eden Kandil bitleri bile güler.

MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli, şer ittifakının ve özellikle de HDP güruhunun ipliğini pazara çıkarınca Pervin Buldan telaşlanıp savcıları göreve çağırmış.  

Ahmet Şık’ın yaptığı gibi, o da yanlış adrese başvurmuş.

Liderimizi Cumhuriyeti’nin savcılarına değil; kucağına oturdukları Biden’a, sırtlarını dayadıkları Pentagon’a şikâyet etmeliydiler.Modası geçmiş CIA düzenbazlıklarıyla, Beyaz Saray tezgâhlarıyla MHP’yi ve Cumhur ittifakını yıpratma çabasındaki şer cephesinin hesabı yanlış. 

MHP’nin insan ve siyaset anlayışını idrak etmek için her şeyden önce mertlik gerekir. MHP’nin fikir ve ilkeleriyle siyaset anlayışı, bu ülkede birlik ve kardeşlik hukukunun garanti belgesidir. 

Beka ve egemenliğimizin tapusu; Türk milliyetçilerinin ahlak, vicdan ve hakkaniyetle süslenmiş tertemiz yüreklerinde saklıdır.

MHP ve Ülkücü Hareketin bütün Türk toplumunu sevgiyle kucaklayan insan felsefesi, vatandaşlarımızın can ve mal emniyetinin sigortasıdır.