GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-05-2022 13:28   Güncelleme : 24-05-2022 13:36

MHP Lideri Devlet Bahçeli: Atatürk ay yıldızlı al bayrak Abdülhamid Han da üç hilaldir.

Lider Devlet Bahçeli bugün ki grup toplantısında 2.Abdülhamid Han hakkında söylenenlere sert tepki gösterdi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli: Atatürk ay yıldızlı al bayrak Abdülhamid Han da üç hilaldir.

Abdülhamid Han’ın seveni kadar sevmeyeni de vardır ve doğaldır.Bu sevmeyenler güruhu bizim de sevmediklerimizdir, bizim de sırtımızı döndüğümüz sömürge bakiyeleridir.
Abdülhamid’i Ermeni çetecileri sevmez, Siyonizmin müellifleri sevmez, sömürgeciler sevmez, casuslar sevmez, Türk ve İslam düşmanları hiç sevmez.
Hamd olsun onu sevenler ona yetecek, Müslüman Türk milleti her daim aziz hatırasını sevgiyle, hürmetle ve rahmetle hatırlayacaktır.
Şu hatırlatmayı da özellikle yapmam gerekiyor; 2’inci Abdülhamid’i ilk savunan, bu kapsamda kalem ve kelam imtiyazına sahip olan değerli şahsiyet ve fikir insanımız Merhum Hüseyin Nihal Atsız’dır.
Ülkü Ocakları’nın Atsız kolundan geldiğini uyduran fasa fiso zihniyetler bu hakikatin ne farkındadır ne de itiraf edecek seciyeye sahiptir.
Merhum Atsız açık açık diyordu ki:
“Abdülhamid, gafletin ve biçareliğin zıddı ne ise, onun en muhteşem temsilcisidir.”
Ve “Ulu Hakan Abdülhamid” isimli bir broşürle üretilmiş yalanlara cevap vermiş, kızıl sultan iftirasına Gök Hakan diyerek karşı koymuştu.Abdülhamid’le ilgili temelsiz görüş ve kanaat paylaşımını kendilerinde hak görenler, önce halkın hissiyatını anlamak, hakikatin imbiğinde damıtılmak zorundadır.
Biz ecdadımıza dil uzattırmayız, tarihimize laf ettirmeyiz, zillete düşenlere geçmişimizi yargılatmayız, devşirmelere akıllarını başlarına devşirmelerini de hassaten tavsiye ve tebliğ ederiz.

"Osmanlı İmparatorluğu bizimdir, Türkiye Cumhuriyeti bizimdir, Atatürk bizimdir, Abdülhamid Han da bizimdir.
Fitne çıkaranlar, nifak elebaşları, müzevirler, müstebit zihniyetler, münafık ve müfsit emeller bizim gibi görünseler de katiyen bizden değildir.
Atatürk Ankara ise Abdülhamid Han İstanbul’dur.
Atatürk Dolmabahçe ise Abdülhamid Han Yıldız’dır.
Atatürk ay yıldızlı al bayrak Abdülhamid Han da üç hilaldir." dedi.