GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-04-2022 11:54   Güncelleme : 12-04-2022 11:54

MHP Lideri Devlet BAHÇELİ, bizim adayımız belli Sizin Çürük adayınız kim?

MHP Lideri Devlet BAHÇELİ, bizim adayımız belli Sizin Çürük adayınız kim?

 

MHP Lideri Devlet Bahçeli,  bu haftaki grup toplantısında, Zillet ittifakına: "Hadi gösterin adayınız, neyi bekliyorsunuz?" dedi.

 Cumhurbaşkanı adayının hüviyeti üzerinde tartışmaların körüklenmesinin, o mu olsun, bu mu olsun, yoksa bir tavşan adayı ifşa edelim de asıl adayı geride mi tutalım arayışlarının zilletin bir senaryosu olduğuna değinen MHP Lideri Bahçeli, Henüz bunlara  ajanslarının icazet vermediğini  ve henüz  küresel efendilerinin bir adayı işaret etmediğine dikkat çekti.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, bugünkü açıklamalarında, konuya ilişkin olarak 
Zillet ittifakını oluşturan bileşenlerin şöyle seslendi:

"Cumhurbaşkanı adayını belirlemekten mahrum ve aciz bir ittifakın Türkiye’yi yönetmesinden, Türkiye’ye yön vermesinden, geleceğe taşıma iradesinden bahsetmek mümkün müdür?

Zillet ittifakının belirlenecek adayı göstermelik olacağına göre, müstakbel başbakan da hazırda beklediği biliniyorken, bu kadar ayak oyununa, bu kadar gürültüye, bu kadar polemiğe ne gerek vardır?

Korkmayın, kaçmayın, kaçak güreşmeyin, ipe un sermeyin, cambazlığa heves etmeyin, eklektik ve mütereddit davranmayın, ilan edin adayınızı da boyunun ölçüsünü görelim."