SİYASET
Giriş Tarihi : 05-05-2021 17:00   Güncelleme : 05-05-2021 17:35

MHP Lideri Devlet Bahçeli paylaştı Twitter'da gündem oldu

Geçtiğimiz günlerde parti genel merkezinde basın mensupları ile buluşan MHP Devlet Bahçeli Cumhuriyet'in 100. yılı anlamı ile Yüz maddelik bir Anayasa,yı basın mensupları ile paylaşmıştı. MHP’nin anayasa yapımı ile ilgili çalışmasını ilan etmesinden sonra HaberTürk ekranlarında karalama kampanyası yürütülmesine ise MHP ve Ülkücü camiadan tepkiler gecikmedi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli paylaştı Twitter'da gündem oldu

#HABERTÜRKTVİZLEMİYORUM İLE TEPKİLER DİLE GETİRİLDİ 

Habertürk’ün MHP düşmanlığı ve eleştiriyi aşan karalamaya varan tartışma programları sonrası MHP'den ardı ardına tepkiler gelmeye başladı.

MHP'nin anayasa ile ilgili çalışmalarını geçtiğimiz günlerde ilan etmesinin ardından Habertürk TV kanalında başlatılan karalama kampanyalarına ilişkin tepkiler gecikmedi. 

MHP Lideri Devlet Bahçeli yapılan karalama kampanyasına ilişkin net bir tavır ile Twitter'da #Habertürktvizlemiyorum etketi ile öz yorumda bulundu. Kısa sürede binlerce beğeni alan tweeet aynı etiketle Türkiye gündemine girdi.

MHP Lider Devlet Bahçeli'nin söz konusu karalama kampanyası sonrası paylaştığı tweet aldığı binlerce beğeni sonrası aynı etiket ile Twitter'da gündem oldu.