SİYASET
Giriş Tarihi : 30-05-2021 15:18   Güncelleme : 30-05-2021 15:24

MHP Lideri Devlet Bahçeli Şehit Keleş'in cenaze törenine katıldı

Ağrı-Doğubayazıt’ta devam eden Eren-15 Operasyonu’nda teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Hüseyin Keleş için Ahmet Hamdi Akseki Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli Şehit Keleş'in cenaze törenine katıldı

Ağrı-Doğubayazıt’ta devam eden Eren-15 Operasyonu’nda teröristlerle çıkan çatışmada ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Hüseyin Keleş için Ahmet Hamdi Akseki Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. 

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ LİDERİ DEVLET BAHÇELİ'DE TÖRENE KATILDI

Törene, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve Devlet Erkânı'nın yanı sıra, Milliyeti Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli de katıldı. 

Şehit Jandarma Uzman Çavuş Hüseyin Keleş’in Türk bayrağına sarılı naaşı, kılınan cenaze namazı sonrası dualarla ebediyete uğurlandı. 

BAŞIMIZ SAĞOLSUN 

Milliyeti Hareket Partisi'nden yapılan açıklamada, "Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesi kırsalında gerçekleştirilen Eren-15 Operasyonunda çıkan çatışmada şehit olan J. Uzm. Çvş. Hüseyin KELEŞ’e Allah'tan rahmet, yakınlarına ve Aziz Milletimize başsağlığı diliyoruz..." ifadelerine yer verildi.