SİYASET
Giriş Tarihi : 09-02-2021 11:19   Güncelleme : 09-02-2021 11:19

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ: TÜRK MİLLİYETÇİLERİ OLMASAYDI, DEVRİLEN BİR İMPARATORLUĞUN ALTINDAN YENİ BİR DEVLET NASIL ÇIKARDI?

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli:''Türkiye düşmanlarının dolduruşuna gelip maşalık yapanla, mahşeri vicdan karşısında hesap vereceklerini unutmasınlar.'' dedi.

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ: TÜRK MİLLİYETÇİLERİ OLMASAYDI, DEVRİLEN BİR İMPARATORLUĞUN ALTINDAN YENİ BİR DEVLET NASIL ÇIKARDI?

Bugün saat 10.45 de başlayan MHP grup toplantısı dan konuşan MHP Lideri Devlet Bahçeli Boğaziçi, Milleti İttifakı, Chp-Hdp görüşmelerine dair birçok gündem konusuna değindi Bahçeli konuşmasında ’’Bugün bol keseden sallayan siyasetçilerin buna bir cevabı var mıdır? MHP, Türkiye'nin lehine ve yararına olmadığını düşündüğü her konuda sonuna kadar direnmiştir. Bu direniş ve mücadele sonuna kadar bundan sonra da korunacaktır. Demokrasi dışı arayışlara heves edenler, dış güçlerden medet umanlar, alayınızı uyarıyorum. Girdiğiniz yolun sonu uçurumdur. Cumhur İttifakı düşmeden, MHP teslim alınmadan bu milleti parçalayamaz, yıkamaz, karanlığa çekemezsiniz. Yaparız diyen varsa hodri meydan. Vallahi buradayız.

İkaz ile hatırlatıyorum, Türkiye düşmanlarının dolduruşuna gelip maşalık yapanla, mahşeri vicdan karşısında hesap vereceklerini unutmasınlar. dedi