SİYASET
Giriş Tarihi : 22-01-2022 20:04   Güncelleme : 22-01-2022 20:04

MHP Lideri Devlet Bahçeli: Zillet bir tiyatrodur

MHP Lideri Devlet Bahçeli sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret eden ve adliyeye giden PKK yancısı ve dış kaynaklardan beslenen Tele1 kanalı çalışanı Sedef Kabaş'a yönelik açıklamalar da bulundu.

MHP Lideri Devlet Bahçeli: Zillet bir tiyatrodur

İŞTE MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ'NİN AÇIKLAMALARI

Kin ve nefretine yenilmiş, ifade ve düşünce hürriyetini tersten yorumlamış tetikçi bir gazetecinin Sayın Cumhurbaşkanımıza karşı ağır ve affedilemez hakareti ne demokrasiyle, ne basın ahlakıyla, ne de hukukun evrensel ilkeleriyle bağdaşmayacak bir çarpıklık, bir çürüklüktür. 

Elbette kötü söz bumerang gibidir, eninde sonunda dönüp dolaşıp sahibini bulacak, hatta mahcup ve ahlaken de mahkûm edecektir. Bilhassa bu sözde gazetecinin kelepçe takılmamasına rağmen, takılmış gibi imaj uyandırma gayretkeşliği zelil bir oyun, zillet bir tiyatrodur. 

Demokrasi saygı ve tahammül sistemidir. Bundan nasibini alamayan müfsitlerin üslubu hastalıklı, usulü hayasızlıktır. Anılan gazetecinin tutuklanmasıyla bağımsız ve tarafsız yargı süreci başlamıştır. Herkes yargı kararını sabırla beklemek ve riayet etmek durumundadır.