SİYASET
Giriş Tarihi : 22-03-2022 12:55   Güncelleme : 22-03-2022 12:55

MHP Lideri Devlet Bahçeli'den, Adana'da sokakları terörize eden Furkan Vakfı'na  "Müslüman Görünümlü bir avuç münafık" benzetmesi

MHP Lideri Devlet Bahçeli'den, Adana'da sokakları terörize eden Furkan Vakfı'na  

MHP Lideri Devlet Bahçeli bugünkü grup toplantısında; Adana' nın Seyhan ilçesinde Furkan Vakfı'nın provokasyonları sonucu PKK ve FETÖ adına projelendirilmiş bir takım sokak olaylarına da değinerek Türk Polisine ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu' ya sahip çıktı.

 Yeri geldiğinde PKK’yı, yeri geldiğinde FETÖ’yü öven, yeri geldiğinde de darbe girişimlerine hayırlı olsun diyen sözde bir vakfın mensuplarının artık bardağı taşıdığına vurgu yapan MHP Lideri,
"Bu din tacirlerinin, bu ajan provokatörlerin kanunsuz eylemlerine şerefli Türk polisi zamanında müdahale etmiş, bize göre devletin hükümran vasfı isabetle gösterilmiştir.

Asayişsizliğe izin ve icazet verilmemiştir.

Sözde vakfın meczup başkanının İçişleri Bakanımıza yönelik izansız saldırıları, iffetsiz hakaretleri ve hayasız itibar suikastları bizim nezdimizde yok hükmündedir, hatta ayaklarımızın altındadır.

Sayın Süleyman Soylu, soyismi gibi soyludur, görevini de layıkıyla yerine getirmektedir.

Türk polisi görevinin gereğini yapmış, Müslüman görünümlü bir avuç münafığa sokakları karıştırmak isteyen sayıca küçük bir azınlıga Türk devletinin yaptırım gücünü göstermiştir.

Bütün emniyet teşkilatımızı hassaten kutluyor, özellikle Adana’da görev yapan her polisimizin tertemiz alınlarından öpüyorum.

Kadınları, çocukları zırh olarak kullanan bu sözde vakıf yöneticileri aynı zamanda hem korkak, hem de günahkar olarak anılacaklardır.

Muhammedi ahlakın kırıntısını taşımayan, İslam’ın ruhuyla bağdaşmayan bu sözde vakfın kimin kuytusu, kimin kuyusu, kimlerin kumandası altında olduğunu vicdan sahibi her vatandaşımız az çok bilmektedir.
Şayet bugün tedbir almazsak, gelecekte yeni 15 Temmuzların yaşanması kaçınılmazdır.
İstismarcıların, fesat yuvalarının, dinimizi ticarete ve batıl hedeflere tahvil etmek için fırsat kollayanların hesabı sorulmalı, hevesleri kursaklarında bırakılmalıdır.

Türkiye Cumhuriyeti Devletini içten içe çürütmek, kaleyi içinden yıkmak için tetikte beklemek vatana ihanettir, millete ihanettir, bedeli muhataplarına çok ağır ödetilmelidir." dedi