SİYASET
Giriş Tarihi : 18-10-2021 16:13   Güncelleme : 18-10-2021 16:15

MHP Lideri Devlet Bahçeli'den Bayraktar için başsağlığı mesajı

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Selçuk, Haluk ve Ahmet Bayraktar'ın babası olan Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar'ın vefatı dolayısıyla başsağlığı mesajı yayınladı.

MHP Lideri Devlet Bahçeli'den Bayraktar için başsağlığı mesajı

Milli ve yerli silah sanayinin gelişmesinde öncü olan Özdemir Bayraktar’ın vefatından büyük üzüntü duyduğunu söyleyen Bahçeli, Merhum Bayraktar’ın milli teknoloji hamlesinde önemli yeri bulunduğunu söyledi.

 

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Özdemir Bayraktar'ın ailesine ve sevenlerine başsağlığı dilediği mesajı şöyle;

 

MÜSTESNA BİR YERİ BULUNUYOR...

 

"Türkiye’mize yaptığı hizmetlerle milletimizin haklı takdir ve övgüsünü kazanan, milli ve yerli silah sanayinin gelişmesinde muazzam çabası olan, bu kapsamda öncü vasfıyla tanınan BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Özdemir Bayraktar’ın vefatından büyük bir üzüntü duydum.

 

İnsansız hava aracı teknolojisinin yükselişinde kilit rol üstlenen, aynı şekilde milli teknoloji hamlesinde müstesna bir yeri bulunan Sayın Özdemir Bayraktar’a Cenab-ı Allah’tan rahmetler niyaz ediyor; muhterem ailesine, sevenlerine ve aziz milletimize başsağlığı diliyorum."

 

Milli SİHA'ların 'fikir babası' Özdemir Bayraktar...

 

Milli SİHA'ların öncü ismi, girişimci, yüksek mühendis ve sanayici Özdemir Bayraktar 72 yaşında hayatını kaybetti. Baykar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar, İstanbul'da özel bir hastanede kanser tedavisi görüyordu.

 

Özdemir Bayraktar, Fatih Camii'nde yarın öğlen kılınacak cenaze namazı sonrası İstanbul'da toprağa verilecek