GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-02-2022 18:40   Güncelleme : 10-02-2022 18:40

MHP Lideri Devlet Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na ‘Kandil’ göndermesi

MHP Lideri Devlet Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na ‘Kandil’ göndermesi

MHP Lideri Devlet Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na ‘Kandil’ göndermesi

Devlet Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na `Kandil’ göndermesi

Sosyal medya üzerinden çektiği videolarla gündemde yer edinmeye çalışan Kemal Kılıçdaroğlu dün yayınlamış olduğu video ile elektrik faturasını ödemeyeceğini ifade etti.

Kılıçdaroğlu tarafından paylaşılan videonun sivil itaatsizlik ve isyan denemesi olduğunu söyleyen MHP Lideri Devlet Bahçeli, Hdp ile ittifak halinde olan Kılıçdaroğlu’na Kandil göndermeli bir açıklama yaptı.

MHP Lideri Devlet Bahçeli sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamada " CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu video kaydı yapmaya iyice merak sardı. Gördüğüm kadarıyla bu alanda sivrildikçe sivriliyor, sürekli gelişme kaydediyor! Önünün açık olduğunu düşünüyorum. Ne yapsın fukara, akşamları can sıkıntısına başka türlü çözüm bulamıyor.
Ancak tehlikeli sularda kulaç atıyor, can simitsiz şekilde derinlere dalıyor ve boy veriyor. Maazallah boğulma riski taşıdığını da göremiyor. Düştüğü denizde yılana sarılarak kıyıya çıkacağını zannediyor. Basiret bağlandı mı ne söylense boş, hangi tembih yapılsa boşunadır."

Faturayı Ödemezse Elektriği Kesilmelidir.
"Dün akşam yine kameranın karşısına geçip “elektrik faturasını ödemeyeceğini” ifade ve iddia etmiş. İlk olarak bu bir tercihtir, ikinci olarak ve daha vahimi sivil itaatsizlik maskesi altına iliştirilmiş bir isyan denemesidir. Bu tehditkâr meydan okumaya göz yumulamaz.
Faturayı ödemezse elektriği kesilmelidir. Günü geldiğinde kuzu kuzu ödeyeceğini, tam tersi bir gelişme olursa milletin bunu ödettireceğini biliyor ve inanıyoruz. Yine de karanlıkta kalmasına gönlüm razı olmuyor. Vicdanı karanlık olsa da, evinin karanlığa gömülmesine üzülürüm."

Kılıçdaroğlu Kandil'e Yabancı Değildir.
"Bu kapsamda, her il teşkilatımızın Kılıçdaroğlu’na bir kandil göndererek aydınlanmasına yardımcı olmasını bekliyor, bu talimatımı paylaşıyorum. Nasıl olsa Kandil’e yabancı değildir, nasıl olsa Kandil’in köhne ışığıyla yolunu bulmaya çalıştığını görmeyen de kalmamıştır.
Hayırlı olsun Sayın Kılıçdaroğlu, elimizden gelen budur, yetinmesini, sabretmesini, kandili de idareli kullanmasını bilmen temennimdir. Şu sözü de unutma ki: Karanlıktaysan gölgen bile seni yalnız bırakacaktır. İçine düştüğün karanlığı aydınlatacak henüz bir ışık da yoktur.” ifadelerini kullandı.

MHP İl Teşkilatları Çalışmalara Başladı.

Devlet Bahçeli’nin açıklamalarının ardından Milliyetçi Hareket Partisi il teşkilatları karanlığa gömülen Kılıçdaroğlu için Kandil gönderme çalışmalarına başladı.