GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-08-2021 14:33   Güncelleme : 15-08-2021 13:17

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin başlattığı yardım kampanyasının ilk etabı bitti

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli'nin talimatlarıyla yaşanan orman yangınları ile hayvanları telef olan aileler için başlatılan yardım kampanyasının ilk etabı gerçekleştirildi. Bugün başlatılan yardım kampanyasına Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadi Durmaz MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan ile MHP ve Ülkü Ocakları'ndan bir heyet katıldı.

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin başlattığı yardım kampanyasının ilk etabı bitti

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli'nin talimatlarıyla orman yangınında hayvanları telef olan aileler için başlatılan yardım kampanyasının ilk etabı Antalya'da gerçekleştirilen törenle başladı.

Törene Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadi Durmaz Antalya Milletvekili MHP Abdurrahman Başkan ile MHP ve Ülkü Ocakları heyeti katılırken yardım kampanyasına yoğun bir ilgi ile katılımın gerçekleştiği görüldü. 

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım sosyal medya hesaplarından yardım kampanyasına ilişkin görüntüleri paylaşırken çeşitli açıklamalarda bulundu. 

Twitter hesabından sürecin başladığını vurgulayan Genel Başkan Yıldırım: Yangınlarda hayvanları telef olan vatandaşlarımıza; MHP Genel Başkan Yardımcımız Sn. @sadirdurmaz, Antalya Mv. Sn. @abdurrahmanbask ve MHP Antalya İl Başkanımız Sn. @hlmdrgn’un katılımlarıyla 327'si küçükbaş, 36'sı büyükbaş olmak üzere ilk etapta toplam 363 hayvanı teslim ettik.  ifadelerinde bulundu.

10 KEÇİM VAR BİR KEÇİMİ KARDEŞLERİME YOLLAMAK İSTİYORUM

Sosyal medya hesabından canlı yayınla açıklamalarda bulanan Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım yardım kampanyası sonrası Ülkü Ocakları'na gidip yardımda bulunmak isteyen ve kendilerine ulaşan vatandaşlar hakkında da bilgi verdi.

Genel Başkan Yıldırım, 

Teşkilatlarımıza gelip 10 tane keçim var 1 keçimi yangında zarar gören kardeşlerime bağışlamak istiyorum diyen vatandaşlarımız çok oldu. İsteyenler nakdi yardım olarak resmi banka hesaplarımıza göndererek yardımda bulunabilirler. İsteyenler ayni olarak Belediyelerimizle teşkilatlarımız la irtibata geçerek bu yardımları ulaştırabilirler. Gelecek günlerde tekrardan etap etap bu yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için çalışacağız ifadelerinde bulundu.