SİYASET
Giriş Tarihi : 25-01-2022 22:41   Güncelleme : 25-01-2022 22:52

MHP'den Fazıl Say'a tepki; Fazıl Say piyanist değil dümbelekçidir…

Ekrem İmamoğlu'nun doğruluğu kanıtlanmış bir şekilde dün gece saat dört sıralarında İstanbul'da bir balıkçıda İngiliz Büyükelçisi Dominick Chilcott ile yemek yemesi gündeme oturdu. İstanbul karla boğuşurken İmamoğlu'nun zevk sefası ortalığı ayağa kaldırdı. Tüm bunlar yaşanırken Fazıl Say ise oldukça çirkin ve yalan bir paylaşım da bulunarak, Fazıl Say da aklı sıra dalga geçerek, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun restorana gitmediğini iddia etti. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Fazıl Say, ''Belediye başkanımız Ekrem İmamoğlu'nun dün gece bir restoranda görüldüğü yanlış haberdir. İşin gerçeği şudur; bu 4 kişi dün bütün gece diskoda çılgınlar gibi dansetmiş, ve içmiş eğlenmiştir. Fotoğrafı çeken kişi de Devlet Bahçelidir! Salvador Dali’nin de selamları var!'' ifadelerini kullanırken had aşan cümleler sarfetti. Milliyetçi Ülkücü Hareket cephesinden ise tepkiler çığ gibi büyüdü.

MHP'den Fazıl Say'a tepki; Fazıl Say piyanist değil dümbelekçidir…

İstanbul kara teslim olmuşken, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Sarıyer'de bir balıkçıda İngiltere Büyükelçisi Dominick Chilcott ile yemek yemesi gündeme oturdu.

 

Muhalifler ve muhalefete yakın medya organları balıkçıda çekilen görüntünün gerçek olmadığını iddia ederken, hem görüntüler ortaya çıktı hem de İmamoğlu'ndan doğrulama geldi.

 

Fazıl Say da aklı sıra dalga geçerek, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun restorana gitmediğini iddia etti.

 

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Fazıl Say, ''Belediye başkanımız

Ekrem İmamoğlu'nun dün gece bir restoranda görüldüğü yanlış haberdir. İşin gerçeği şudur; bu 4 kişi dün bütün gece diskoda çılgınlar gibi dansetmiş, ve içmiş eğlenmiştir. Fotoğrafı çeken kişi de Devlet Bahçelidir! Salvador Dali’nin de selamları var!'' ifadelerini kullandı.

 

Belediye başkanımız @ekrem_imamoglu nun dün gece bir restoranda görüldüğü yanlış haberdir. İşin gerçeği şudur; bu 4 kişi dün bütün gece diskoda çılgınlar gibi dansetmiş, ve içmiş eğlenmiştir.

Fotoğrafı çeken kişi de Devlet Bahçelidir!

Salvador Dali’nin de selamları var!