SİYASET
Giriş Tarihi : 06-07-2021 15:07   Güncelleme : 06-07-2021 15:14

MHP'li Büyükataman: Kılıçdaroğlu'nun hayal dünyası

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Büyükataman: CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu hayal dünyasında kurguladığı satış-peşkeş gibi kavramların ardından şimdi de Sayın Cumhurbaşkanı ile birlikte Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’nin Türkiye’nin tank üretmesini engellediğini söyleme gafletinde bulunmuş. İfadelerinde bulundu.

MHP'li Büyükataman: Kılıçdaroğlu'nun hayal dünyası

İŞTE MHP GENEL SEKRETERİ İSMET BÜYÜKATAMAN'IN AÇIKLAMALARI

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu hayal dünyasında kurguladığı satış-peşkeş gibi kavramların ardından şimdi de Sayın Cumhurbaşkanı ile birlikte Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’nin Türkiye’nin tank üretmesini engellediğini söyleme gafletinde bulunmuş.

 SİHA’ların sivilleri öldürdüğü iftirasıyla PKK tezlerine taşeronluk ederek Türk SİHA’larını karalamaya kalkan Kılıçdaroğlu’nun sözde tank sevdasının altında da burada üretilecek olan tankların Türk düşmanlarına vereceği zarar olmalıdır.

Türkiye’nin bölgesinde ve dünyada söz sahibi konuma yükselmesinden endişe duyan Kılıçdaroğlu; Türkiye tank üretmese, SİHA üretmese, gemi-uçak-helikopter üretmese, velhasılı Türkiye diz çökse herkesten çok sevinecek kadar gayrimillîdir.

Türkiye’nin savunma sanayisinde geldiği noktadan rahatsız olanların Türkiye’deki sözcüsü Kılıçdaroğlu’nun kendini komik duruma soktuğu milliyetçilik numaraları kötü bir canlandırmadan başka bir şey değildir.