SİYASET
Giriş Tarihi : 26-06-2021 13:13   Güncelleme : 26-06-2021 13:18

MHP'li Büyükataman'dan Hasan Cemal'e sert tepki

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. HDP'nin kapatılmasıyla ilgili öfke kontrolü kaybı yaşayan Hasan Cemal'e seslenen Büyükataman: Bu HC'nin tam da ABD'de bir grup hadsizin oluşturduğu sözde "demokrasi projesi"nin ertesinde "Barış, demokrasi ve özgürlük diyenler, hadi gelin elele verelim ve bir seçim sandığı devrimi ile Türkiye'nin önünü açalım!" demesi de tesadüf değildir. dedi.

MHP'li Büyükataman'dan Hasan Cemal'e sert tepki

İŞTE İSMET BÜYÜKATAMAN'IN AÇIKLAMALARI 

Vatan evlatları, PKK'lı teröristler tarafından şehit edilirken mutluluk kontrolüyle yazan terörsevici Hasan Cemal; Sayın Genel Başkanımızın "HDP kapatılmalıdır." açıklamalarıyla öfke kontrolünü kaybetmekten korktuğunu söylemiş. 

 Korkma Hasan, kendini serbest bırak! Serbestbırak ki bugüne dek içinden attığın PKK yanlısı sloganları herkes duyabilsin. Kendini bırak ki öfken; yüzündeki gazeteci, yazar gibi maskeleri yere düşürsün.

Türkiye'de demokrasi ve özgürlük olmadığını iddia edip ABD ve Batı'yı harekete geçmemekle suçlayan bu mandacı zihniyetin kimlere taşeronluk yaptığını görmemek için üstün bir zekâsızlığa ihtiyaç vardır.

Bu HC'nin tam da ABD'de bir grup hadsizin oluşturduğu sözde "demokrasi projesi"nin ertesinde "Barış, demokrasi ve özgürlük diyenler, hadi gelin elele verelim

ve bir seçim sandığı devrimi ile

Türkiye'nin önünü açalım!" demesi de tesadüf değildir.

Türkiye Cumhuriyeti'ne ve aziz Türk milletine zerre sevgisi olmayanların Türkiye'nin önünü açma sevdasına inanmak, karganın güle aşkına inanmaktan farksızdır.

Türkiye'nin düşmanlarının önünü açmak isteyenlere tavsiyemiz önümüzden çekilmeleridir.