SİYASET
Giriş Tarihi : 13-06-2021 12:26   Güncelleme : 13-06-2021 12:38

MHP'li Özdemir: Kirli amaç ve ellerin Ülkü Ocakları’na uzanmasına müsade etmeyiz

Milliyetçi Hareket Partisi Medya Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir son günlerde Milliyetçi Ülkücü Hareket üzerinden oluşturulan karalama kampanyaları ve algı oluşturma faaliyetlerine yönelik sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Muhalif yandaşı medyaya seslenen Özdemir: Cumhuriyet, Sözcü ve Karar gazetelerinin de aynı gelişme üzerinden Milliyetçi Ülkücü Hareket’le ilgili sürdürdüğü yayın politikası, şartlanmış şapşallığın daniskasıdır. Bu saplantılı ruh hali aynı zamanda malum medyanın kimlerin dümen suyuna gittiğini de gösteriyor. İfadelerinde bulundu.

MHP'li Özdemir: Kirli amaç ve ellerin Ülkü Ocakları’na uzanmasına müsade etmeyiz

MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI İSMAİL ÖZDEMİR'İN AÇIKLAMALARI

Milliyetçi Ülkücü Hareket’i tarafı olmadığı olaylarla ilişkilendirme gayretine girenlerin aynı maksatla bugün de rezil isnatlarda bulunmaları kendi karanlık suret ve maksatlarını gizleyemeyecektir. MHP üzerinden gündemde yer edinme çabalarına fırsat tanımayız.

Ülkü Ocakları, Türk Gençliği’nin eğitim ve kültürel yaşantısına katkı sağlamak amacıyla bilhassa son günlerde her çevre nazarında örnek olarak gösterilen projeleriyle öne çıkarken, “terörist sevici olduğu anlaşılan” bir siyasi parti tarafından hedef alınması manidardır.

Dahası Cumhuriyet, Sözcü ve Karar gazetelerinin de aynı gelişme üzerinden Milliyetçi Ülkücü Hareket’le ilgili sürdürdüğü yayın politikası, şartlanmış şapşallığın daniskasıdır. Bu saplantılı ruh hali aynı zamanda malum medyanın kimlerin dümen suyuna gittiğini de gösteriyor.

Kirli amaç ve ellerin Türk gençliği için başarılı ve gayretli çalışmalar yürüten Ülkü Ocakları’na uzanmasına müsade etmeyiz. Serokluk payesi boynuna asılı olanların sabıkası kabarık temsilcileri üzerinden sürdürmek istedikleri eylemler boş, kokuşmuş ve miladı dolmuş oyunlardır.