SİYASET
Giriş Tarihi : 02-09-2021 11:47   Güncelleme : 02-09-2021 11:47

MHP'li Yalçın: CHP'deki yangın bütün zillet cephesini saracaktır

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın, CHP'li Faik Öztrak'ın göçmen konusunda yaptığı açıklamalara cevap verdi. Yalçın, göç sorunun Türkiye'nin beka sorunu olduğunu söyleyen Öztrak'a "Bu ne iki yüzlülük! MHP'nin öteden beri üzerine titrediği beka kavramında siyasi çıkar cevheri mi keşfettiniz yoksa?" diye sordu.

MHP'li Yalçın: CHP'deki yangın bütün zillet cephesini saracaktır

Açıklamasında 40 yıldan beridir binlerce masum vatandaşımızın can kaybına neden olan 'terörizmin' bekamız için daha mı az tahlikeli diyerek sözlerini sürdüren Semih Yalçın, "Trajikomik kıvırmalarınız yüzünden milletin midesini bulandırdığınızı görmüyor musunuz?" şeklinde konuştu.

Ayrıca CHP'deki liderlik mücadelesinin zamanla bütün zillet cephesini saracağını ifade eden Yalçın, açıklamasında şunları kaydetti:

SİYASİ ÇIKAR CEVHERİ Mİ KEŞFETTİNİZ?

"CHP'li Faik Öztrak, "Göç ve sığınmacı sorunu Türkiye'nin beka sorunu hâline gelmiştir." demiş. Hani Türkiye'de beka sorunu yoktu Faik Efendi? Pes doğrusu! Bu ne iki yüzlülük! MHP'nin öteden beri üzerine titrediği beka kavramında siyasi çıkar cevheri mi keşfettiniz yoksa?

Ya da kalın kafanıza Afgan saksısı mı düştü? 40 yılda binlerce masum insanımızın ölümüne, yüzlerce asker ve polisimizin şehadetine yol açan bölücü terörizm, bekamız için göç ve mülteci meselesinden daha mı az tehlikeli?

MİLLETİN MİDESİNİ BULANDIRIYORSUNUZ

Göç ve sığınmacı meselesinin içinde barındırdığı tehditlerden en büyüğü yeni bir terörizm dalgası ihtimali değil mi? Yahu CHP'nin eli zilli sözcüleri; bu trajikomik kıvırmalarınız yüzünden milletin midesini bulandırdığınızı görmüyor musunuz?

Zillet ittifakı'nın küçük ortağı İP'in fitne müstahsili Müdiresi, koronavirüsten daha ölümcül bir fısk ve fücur bakterisini CHP'ye bulaştırdı. Müdire Meral Akşener şimdi de Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun altını oyuyor.

BU YANGIN BÜTÜN ZİLLET CEPHESİNİ SARACAK

CHP'de büyük bir liderlik mücadelesi başlamış durumda. Bunun arkasından şiddetli bir iç kavga ve tefrika gelecek. Akşener, İmamoğlu'ndan yana tavır alarak İP'i Meclise taşıyan Kılıçdaroğlu'na alenen nankörlük ediyor.

İkinci İP fitnesi CHP'nin içini karıştırmakla kalmayacak, zamanla bir yangın misali bütün zillet cephesini saracak."