SİYASET
Giriş Tarihi : 08-08-2021 14:33   Güncelleme : 08-08-2021 14:37

MHP'nin yardım kampanyasının ilk etabı yarın başlıyor

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin talimatlarıyla son dönemde yaşanan orman yangınları sebebiyle hayvanları telef olan aileler için başlatılan yardım kampanyasının ilk etabı hakkında MHP Genel Merkezi'nden bilgilendirme yapıldı

MHP'nin yardım kampanyasının ilk etabı yarın başlıyor

Ülkemizde yaşanan üzücü orman yangılarına müdaleler sürerken zarar gören vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için yardımlaşma ve dayanışma seferberliği başlatıldı.

 

MHP Lideri Devlet Bahçeli de bu seferberliğe ilk destek verenlerden oldu. Bu doğrultuda, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin talimatlarıyla yardım kampanyası başlatılmıştı.

 

Yardım Kampanyasının ilk etabı yarın başlıyor. Bu konuda, MHP Genel Merkez tarafından yapılan bilgilendirme şöyle;

 

"Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin talimatlarıyla; “Hayvanları orman yangınlarında telef olan köylülerin acısını hafifletmek ve bütçelerine katkı sağlamak maksadıyla MHP il, ilçe teşkilatları ve belediyelerinden ailelere 5 keçi, 5 koyun ve 2 düve yardımı yapılması” maksadıyla başlatılan Kampanya’nın ilk etabı 9 Ağustos 2021 Pazartesi günü Antalya ili Manavgat ilçesinde gerçekleştirilecektir.

 

2 Ağustos 2021 tarihinde başlayan kampanyamız kapsamında; 9 Ağustos 2021 Pazartesi günü saat 09.00’da Antalya Manavgat Çeltikçi İlköğretim Okulu bahçesinde ihtiyaç sahiplerine 300 adet küçükbaş, 30 adet büyükbaş hayvan dağıtımı yapılacaktır.

 

Program, MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Sadir Durmaz, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım, MHP MYK Üyesi ve Antalya Milletvekili Sayın Abdurrahman Başkan ve MHP Antalya İl Başkanı Sayın Hilmi Durgun’un katılımları ile düzenlenecektir."