GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-04-2021 14:06   Güncelleme : 10-04-2021 14:58

Montaj, sahte hesaplar, itibar suikastliği ve hedef Ülkü Ocakları

MHP MYK Üyesi Sezer Yozgat, yazdığı yazıda gündemi değerlendirerek, son zamanlarda Ülkü Ocakları'na yönelik saldırılara değindi. Yozgat, yazısında "Bilindik ve artık bayatlamış numaralarda photoshop uygulamaları üzerinden sahte belge ve delil üreterek sahte hesaplar üzerinden sosyal medyada bunlar pompalanarak bu güzide kurumumuz ve dava arkadaşlarımız yıpratılmak istenmektedir" ifadelerini kullandı. İşte Yozgat'ın o yazısı;

Montaj, sahte hesaplar, itibar suikastliği ve hedef Ülkü Ocakları


MONTAJ, SAHTE HESAPLAR, İTİBAR SUİKASTLİĞİ VE HEDEF ÜLKÜ OCAKLARI

Ülkü Ocakları hepimizin yetişmiş olduğu, kimliğimizi ve kişiliğimizi kazandığımız, bizi biz yapan, bizlere değer katarak bizlerin üzerinde çok büyük bir manevi ağırlığı olan yuvamız, evimizdir. Milliyetçi Ülkücü Hareketin iki önemli ve güzide kurumu vardır bunlar Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocakları’dır. O kutsal ocakta hepimizin çocukluk ve gençlik yılları, hayalleri, mücadelesi alın teri vardır.  
Onun içindir ki Milliyetçi Ülkücü Hareketin Bilge Lideri Sayın Genel Başkanımız Devlet BAHÇELİ Beyefendi de Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ’in vefatının 24. yıldönümü vesilesiyle yayınlamış olduğu mesajda  “Merhum Türkeş Bey’in iki büyük eseri olan Milliyetçi Hareket Partisi’yle Ülkü Ocakları emin ellerdedir, ehil yüreklere teslimdir, hiçbir fitne/fesat eğilimin tarihi duruşumuza ve ülkülerimizin onuruna zarar vermesine fırsat verilmemektedir.” demektedir.

Bugün Ülkü Ocakları emin ve ehil ellerdedir. Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Ahmet Yiğit YILDIRIM ve yönetiminde kıymetli dava arkadaşlarımı uzun yıllardır yakinen tanımaktayım. Onun içindir ki kendileri ile hukukumuz Ülkü Ocakları Genel Merkezi ile başlamamakta geçmişe ve uzun yıllara dayanmaktadır.

Milliyetçi Ülkücü Harekete, partimize, Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ’ye karşı 1 Kasım süreci olarak adlandırdığımız dönemde Fetullahçı Terör Örgütü’nün en büyük kumpasçısı olduğu, daha sonraki süreçte MHP’yi yıpratmak, parçalamak, dün nasıl ki Türkeş’siz Türk Milliyetçiliği zehrini kusmak isteyenler vardı ise bugün de Bahçeli’siz MHP fikriyatı etrafında toplananlar her türlü ihanetin içerisinde yer almışlardır. Bu süreçte FETÖ bütün unsurları ile finansı ve medyası ile her türlü oyunun ve operasyonun içerisinde yer almıştır. Bunun yanı sıra Bahçeli’siz MHP operasyonuna Kandil’deki eli kanlı Cemil Bayık’ından Suriye’deki Acilciler gurubunun ele başı bir çok vatandaşımızın kanına girmiş olan Mihraç Ural bile buna alkış tutmuştur. MHP’yi Türk siyaset sahnesinden silmek, bu doğrultuda da Türkiye’yi kuşatmak istiyorlardı. 

O günlerde kulağının üzerine yatmayan, suya yazı yazmayan, İstanbul’da yapılmak istenen her türlü oyunu bozan, yaşanan hadiseler karşısında İstanbul’da çok gür bir ses ile Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ’nin emrinde ve yanında yayından çıkmış ok gibi duran bir İstanbul Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Yiğit YILDIRIM vardı. 

O günlerde Ortadoğu Gazetesi Köşe Yazarı olarak bizler yazılı basında, sosyal medya mecralarında nasıl mücadele veriyorsak İstanbul Ülkü Ocakları Başkanımız Ahmet Yiğit YILDIRIM daha fazlasını İstanbul sokaklarında, kapalı kapılar ardında MHP üzerine hesap yapmak isteyenlere karşı amansızca mücadele ediyordu. 
Daha sonrası kendisi 18 Mart 2018 tarihinde yapılan Büyük Kurultayımızda Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ Beyefendinin takdir ve tensipleri ile MHP MYK Üyeliğine seçilmişlerdir. 

Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ Beyefendinin MHP Genel Başkan olduğu 6 Temmuz 1997 tarihinin 23.yıl dönümü olan 6 Temmuz 2020 tarihinde de Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ Beyefendinin takdirleri üzere Ülkü Ocakları Genel Başkanlığı makamı kendisine tevdi edilmiştir. 
Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Ahmet Yiğit YILDIRIM da Ülkü Ocakları Genel Merkezinde görev yapan her bir Ülküdaşım ve Yol Arkadaşım da şahsiyetli, yüksek karakterli, meziyetleri olan her biri birbirinden değerli dava arkadaşlarımdır

Atandığı ilk günden bu yana da kendisi ile de kıymetli yönetimi ile de çok yakın mesaimiz, sohbetlerimiz ve dost meclislerimiz olmuştur. Göreve geldiği günden bu güne Dünya’nın ve Türkiye’nin içerisinde olduğu pandemi dönemine rağmen çok kıymetli çalışmaları olmuştur. 

Bilindik ve artık bayatlamış numaralarda photoshop uygulamaları üzerinden sahte belge ve delil üreterek sahte hesaplar üzerinden sosyal medyada bunlar pompalanarak bu güzide kurumumuz ve dava arkadaşlarımız yıpratılmak istenmektedir. Kendimizden nasıl emin isek burada görev yapan arkadaşlarımızdan da o kadar eminiz. Program ve uygulamalar kullanılarak zaten bu whatsap yazışmalarının sahte olduğu hemen ortaya çıkmaktadır. 

Bu kendilerini kuma gömerek, aşırtma kişiler kullanarak kendilerine siyasal alanda yer bulamayınca benden sonrası tufan diyen zihniyet Milliyetçi Ülkücü Hareketi, Partimizi, Ocağımızı yıpratmak, fitne çıkarmak, içeriyi karıştırmak istemektedirler.

Biz kırk kişiyiz kırkımızda birbirimizi biliyoruz. Sizlerin kimler olduğunuzu, nelerin peşinde olduğunuzu, makam verildiğinde neler yaptığınızı da biliyoruz. 
1 Kasım sürecinde neler yaptığınızı da biliyoruz. Kimlerle görüştüğünüzü de biliyoruz. Hangi hesapların içerisinde olduğunuzu da biliyoruz.
Sizin hesabınızın Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ Beyefendinin etrafında çelik gibi iradesi ile duran Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Ahmet Yiğit YILDIRIM Beyefendi ve kıymetli yönetimine karşı bu mütecaviz tutumunuzun ardında Ocağı zayıflatmak, Hareketi yıpratmak, partiyi ele geçirme faaliyetlerinizin olduğunu geçmişte de biliyorduk bugünde biliyoruz. Sizler hangi tavrı ve duruşu gösterirseniz gösterin sizler 1 Kasım sürecinde nerede iseniz bugün hala oradasınız. Bizde 1 Kasım sürecinde nasıl ki Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ’nin yanında yalın kılıç durdu isek oradayız. 
Surda gedik açamayacaksınız, bu hareketi yıpratmanıza asla izin vermeyeceğiz.

Dün olduğu gibi bugünde siz paslı hançerlerinizle Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ Beyefendiyi sırtından hançerleme peşindesiniz bizde sizin o hançerlerinizin karşısında Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ Beyefendi’nin yanında ve emrinde göğsümüzü siper etmeye hazır samimi ve inanmış Ülkücüleriz. Halep orada ise arşın burada!...